Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Trwa remont kapliczki pod Górą Zamkową w Bieczu

autor: piątek, 31.08.2018 - 12:59 347 Komentarze: (1)
Trwa remont kapliczki pod Górą Zamkową w Bieczu foto: UM Biecz

Trwa renowacja dziewiętnastowiecznej kapliczki przy ul. Grunwaldzkiej w Bieczu, która od dłuższego już czasu była w bardzo złym stanie.

Zakres planowanych do realizacji prac obejmuje roboty ziemne i przygotowawcze, wykonanie remontu fundamentów oraz uporządkowanie terenu. Wymiana fundamentów kapliczki jest konieczna, ponieważ grozi ona zawaleniem. W związku z tym fundamenty zostaną zabezpieczone i zaizolowane, co ustabilizuje kapliczkę oraz umożliwi prowadzenie w przyszłości dalszych prac renowacyjnych. Wartość zadania wynosi: 42. 796,03 zł. natomiast pozyskane dofinansowanie 10.000 zł. z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
Wykonawcą inwestycji jest Firma Trans Hand Bud. Termin realizacji prac przypada na 30 listopada bieżącego roku.


reklama


Dziękujemy za wsparcie naszych starań Marszałkowi Województwa Małopolskiego, Panu Jackowi Krupie, Wicemarszałkowi Województwa Małopolskiego, Panu dr hab. Stanisławowi Sorysowi oraz Panom Leszkowi Zegździe, Wojciechowi Kozakowi i Grzegorzowi Lipcowi, Członkom Zarządu Województwa Małopolskiego.

źródło: UM Biecz


reklama


reklama


 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Piotr Lenard

e-mail: piotr.lenard@halogorlice.info

telefon do redakcji: 733 05 30 05

Komentarze   

0 # Krakus 2018-08-31 21:41
Dlaczego nie napiszecie że z kaplicy przy ulicy Mickiewicza w Gorlicach wyprowadził się nawet Święty Jan, który wyjechał do Krakowa bo chce by młodzi brali z niego przykład. Poprostu się wkurzył że nie ma pracy i nikt się w okolicy w tym roku nie klepał w czoło
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież