reklama

Umiejętności cenione przez pracodawców! Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(11 głosów)

Umiejętności, kwalifikacje i wykształcenie oddamy za DARMO! Znajomości i dobrą atmosferę dorzucimy GRATIS! 10 atrakcyjnych kierunków czeka na Was w tej rekrutacji!

Dołącz do najlepszej szkoły policealnej na Podkarpaciu!

Rekrutacja zimowa w Żaku trwa! Wybierz kierunek dla siebie i podejmij wyzwanie! Zajęcia zaczynamy już 18 lutego!

02.16 zak image1Technik BHP – jest to kierunek bezpłatny. Trwa 1,5 roku i przygotowuje do podjęcia pracy na stanowisku specjalisty do spraw BHP w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. W trakcie nauki zdobywa się wiedzę z zakresu ustalania przyczyn i okoliczności wypadków, oceny ryzyka zawodowego, prawa pracy, zarządzania systemami bezpieczeństwa i zagrożeń w środowisku pracy.

Opiekun medyczny – jest to kierunek jednoroczny, bezpłatny.  Zajęcia edukacyjne obejmują zagadnienia związane ze zdrowiem publicznym, anatomią, patologią, psychologią oraz opieką nad osobą chorą i niesamodzielną. W ramach kierunku Opiekun medyczny odbywają się również zajęcia z języka migowego.

Technik administracji – kierunek bezpłatny (2 lata), który przygotowuje do podjęcia pracy w administracji państwowej i różnego rodzaju biurach z nią związanych. W ramach zajęć poznają Państwo prawo cywilne, prawo pracy, prawo administracyjne, podstawy finansów publicznych oraz organizację pracy biurowej.

Florysta – całkowicie bezpłatny kierunek, który przyucza zarówno do pracy w kwiaciarniach i pracowniach florystycznych,  jak również rozwija pasje i umiejętności manualne oraz kompozycyjne. Program nauczania obejmuje m.in.: materiałoznawstwo roślinne i nieroślinne, prowadzenie przedsiębiorstwa florystycznego oraz wykonywanie kompozycji florystycznych. Zajęcia praktyczne odbywają się w naszej pracowni. Kwiaty żywe i sztuczne do kompozycji zapewniamy dla każdego słuchacza.

02.16 zak image2Technik rachunkowości – kierunek bezpłatny, dwuletni, który przygotowuje do podjęcia pracy w biurach rachunkowych. W ramach zajęć zdobywa się teoretyczne i praktyczne umiejętności z zakresu rachunkowości, wynagrodzeń i podatków oraz dokumentacji biurowej. W ramach kierunku zdobywa się dwie państwowe kwalifikacje zawodowe.


Wśród oferowanych przez nas kierunków, na uwagę zasługuje nasza oferta PREMIUM: trwające 1 rok kierunki, na których realizowany program nauczania, jest całkowicie nakierowany na pozyskanie jak największej ilości umiejętności związanych z realizowanym kierunkiem.


Dekorator wnętrz – nauka na kierunku dekorator wnętrz to szansa na solidny i interesujący zawód. W ramach prowadzonych zajęć można zdobyć wiedzę w zakresie projektowania wnętrz i niezbędnych umiejętności technicznych. Dzięki temu absolwenci zyskują szansę na pracę w biurach projektów.

Specjalista żywienia człowieka i dietetyki - nauka na tym kierunku to szansa na solidny i interesujący zawód. W ramach prowadzonych zajęć można zdobyć wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania, planowania diety odchudzającej, a także właściwości składników pokarmowych.

Terapeuta uzależnień – NOWOŚĆ - zajmuje się edukacją prozdrowotną, profilaktyką i popularyzacją sposobów życia bez nałogów. Uczestniczy w planowaniu i prowadzeniu terapii uzależnień, indywidualnej i grupowej, a także w grupach samopomocowych i ruchach abstynenckich. Instruktorzy ds. terapii uzależnień mogą ubiegać się o zatrudnienie w placówkach udzielających różnorodnego wsparcia osobom uzależnionym, w tym np.: poradniach, ośrodkach, gabinetach, jednostkach prowadzących grupy wsparcia, stowarzyszeniach i fundacjach.

02.16 zak image3Wszystkie zajęcia prowadzone będą w systemie zaocznym (soboty i niedziele – średnio 2 razy w miesiącu)!

Do zapisu na kierunki policealne potrzebne jest jedynie świadectwo ukończenia szkoły średniej (nie wymagana jest matura) oraz dowód osobisty. Nie masz średniego? Zapisz się do zaocznego LO!

Sprawdź pełną ofertę edukacyjną tutaj i zapisz się online na: www.zak.edu.pl/formularz
Rezerwacje telefoniczne miejsc pod numerem telefonu: 13 446-23-13.

Kontakt:
Sekretariat szkoły mieści się w Jaśle na ul. Karmelickiej 3 (przy Placu Żwirki).
Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 oraz w soboty od 9.00-14.00.

Tomasz Stasiowski

Założyciel i wydawca portalu haloGORLICE

e-mail: tomasz.stasiowski@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Strona: www.halogorlice.info
  1. FARYS
  2. HELIOS
  3. KINO KOLORY

07.03 kino farys mini

05.26 kino kolory mini

reklama
reklama