Koncert Operowy, Bal Andrzejkowy

start 16.11.2019 17:00
koniec 17.11.2019 03:00

Lokalizacja: 38-315 Regietów, Stadnina Koni Huculskich

16 listopada br. (sobota) o godzinie 17:00 w Stadninie Koni Huculskich „Gładyszów” w Regietowie odbędzie się koncert operowy, natomiast po koncercie o godz. 19:30 bal andrzejkowy.

Wyjątkowa propozycja koncertowa skierowana do miłośników opery i operetki, ale również do fanów popu i rocka!
Ta niezwykła mieszanka gatunków tworzy feerię żartów muzycznych, słownych i sytuacyjnych, co oprócz świetnej zabawy pokazuje, że muzyka klasyczna nie jest taka „straszna”, jak potocznie się o niej myśli.
W pierwszej części koncertu usłyszymy największe przeboje operetkowe, musicalowe, natomiast w części drugiej - pt. Opera na wesoło – zaprezentowana zostanie feeria żartów muzycznych, słownych i sytuacyjnych, łącząc najpiękniejsze arie operowe świata z niepowtarzalnym, lekkim i pełnym wdzięku humorem.
Muzyka klasyczna i rozrywkowa zostaną zaprezentowane „z lekkim przymrużeniem oka” i w zaskakujących aranżacjach, a śpiewacy wykażą się swoim wszechstronnym kunsztem wokalnym, jak też i umiejętnościami aktorskimi oraz kabaretowymi.
Najbardziej znane arie operowe połączą się w „siostrzanym uścisku” z popularnymi piosenkami. Jak zakończy się ta partytura? O tym zadecydują już w finale artyści i publiczność...

Rezerwacje oraz informacje: Stadnina Koni Huculskich „Gładyszów” w Regietowie pod nr tel. 18 351-00-18

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.