Vlog fotoamatora — fotograficzne tutoriale online

start 24.08.2020 13:00
koniec 30.09.2020 07:00

Lokalizacja: online, Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela

Fotografujesz lustrzanką, aparatem analogowym, smartfonem? Jeśli tak, obejrzyj krótkie tutoriale przygotowane specjalnie dla fotoamatorów, którzy nie trzymają w swojej szafie sprzętu z najwyższej półki. Zapraszamy na kanał YouTube MBP w Gorlicach po garść fotograficznych ciekawostek przygotowanych przez Bartłomieja Kiełtykę. Znajdziesz je także na www.mbpgorlice.info.

Bartłomiej Kiełtyka — z wykształcenia polonista–plastyk, z zawodu bibliotekarz–animator. Współorganizator projektów kulturalnych i edukacyjnych. Projektant publikacji, reklam i identyfikacji wizualnych wydarzeń kulturalnych, takich jak Łemkowska Watra w Zdyni i Festiwal im. Zygmunta Haupta. Jako projektant współpracował z organizacjami, takimi jak Zjednoczenie Łemków, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej, Fundacja Przystanek Twórczość. Autor i współautor indywidualnych i zbiorowych wystaw fotograficznych. Zajmuje się m.in. makrofotografią i fotografią analogową.

Vlog fotoamatora || Zaproszenie do konkursu fotograficznego

Zapraszamy do obejrzenia krótkich fotograficznych tutoriali i do udziału w konkursie fotograficznym „Książka ukryta w kadrze”, organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Stanisława Gabryela w Gorlicach.

 

więcej TUTAJ

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.