Koncerty Teresy Werner - Kino Farys w Bieczu

start 13.03.2021 16:00

Bieckie Centrum Kultury

koniec 13.03.2021 19:00

Lokalizacja: Biecz, ul. Kazimierza Wielkiego 13, Kino FARYS

 

 

W związku z coraz większym zagrożeniem epidemicznym koncert Teresy Werner planowany na 24 października 2020 zostaje przełożony na nowy termin tj. 13 marca 2021.

Bilety zakupione na wcześniejsze terminy koncertu zachowują ważność.

 


 

Dwa koncerty Teresy Werner w kinie FARYS w Bieczu


Już 24 października 2020 (sobota) zapraszamy na wyjątkowy koncert Teresy Werner, który przeniesiony został z 24 kwietnia.

Aby wydarzenie mogło się odbyć zgodnie z wytycznymi Państwowego Inspektora Sanitarnego i z zachowaniem odpowiednich odległości między uczestnikami konieczne było zorganizowanie dwóch koncertów tzn. o godz. 1600 oraz 1800


Osoby posiadające bilety zakupione w Bieckim Centrum Kultury zapraszamy na godz. 1800 (zgodnie z opisem na bilecie), natomiast osoby, które zakupiły bilety przez system biletowy kupbilecik.pl zapraszamy na godz. 1600
 

Informujemy również, że wchodząc na salę kina FARYS należy zajmować co drugie miejsce tak, aby zachować odległości między uczestnikami koncertów (numery rzędów i miejsc na bilecie nie będą brane pod uwagę).
Są jeszcze wolne miejsca na koncert o godz. 1600.
Bilety do nabycia przez system kupbilecik.pl lub w Bieckim Centrum Kultury.

 

Informacje o artystce:

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa Werner reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w RPA, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Jej kariera solowa przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze". Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album "Spełnić Marzenia" uzyskał status Platynowej Płyty. Obecnie Teresa Werner pracuje nad swoim czwartym albumem studyjnym z którego premierowe piosenki będzie można usłyszeć na koncercie.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.