MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach

Spotkanie autorskie z Jędrzejem Pasierskim

start 26.04.2019 18:00
koniec 26.04.2019 19:00

Lokalizacja: Gorlice, ul. Jagiełły 1

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy 26 kwietnia 2019 (piątek) o godz. 18.00 do sali Pod Sową na spotkanie autorskie z Jędrzejem Pasierskim i promocję kryminału Roztopy, którego akcja jest osadzona w najbliższej nam scenerii Beskidu Niskiego.

--------

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach zaprasza w ramach XVIII Małopolskich Dni Książki Książka i Róża na spotkanie autorskie z Jędrzejem Pasierskim, które odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku (piątek) o godz. 18.00 w sali Pod Sową MBP w Gorlicach. Podczas spotkania będziemy rozmawiać o jego najnowszej książce Roztopy — rasowym kryminale, którego akcja jest osadzona w najbliższej nam scenerii Beskidu Niskiego. Roztopy to druga powieść autora o komisarz Ninie Warwiłow, która powraca do pracy śledczej, próbując rozwikłać zagadkę zaginięcia Joanny Pascho — znajomej z Warszawy, która postanowiła porzucić stołeczny zgiełk i rozpocząć życie na nowo pośród podgorlickich wzgórz.

Jędrzej Pasierski — prawnik, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, pracował w organizacjach zajmujących się prawną ochroną środowiska, międzynarodową pomocą rozwojową oraz współpracą państw Europy Środkowo-Wschodniej. 

W trakcie spotkania Księgarnia Mieszko będzie prowadzić sprzedaż książek autorstwa Jędrzeja Pasierskiego.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.