Wielki Gorlicki Zlot Absolwentów 2022 [24-26 czerwca 2022] | imprezy – halogorlice.info

start 24.06.2022 16:00
koniec 26.06.2022 23:00

Lokalizacja: Gorlice

 

WIELKI Gorlicki Zlot Absolwentów 2022 oraz osób urodzonych w latach 70-tych, odbędzie się w dniach 24-26 czerwca 2022 roku.

Wszystkie szkoły podstawowe spotkają się w piątek (24 czerwca 2022) oraz XXV-lecie maturalne wszystkich szkół średnich w sobotę (25 czerwca 2022) – pozostałe klasy w ten dzień organizują sobie spotkania we własnym zakresie.

Do tego spotkania osiedlowe jak np. STARE HALLERA w SP6 w formie bankietu.

Na zlot zjadą się Gorliczanie ze wszystkich zamieszkałych kontynentów. W niedzielę (26 czerwca 2022) zorganizowany będzie wielki PIKNIK na rynku oraz GRILLA w Hotelu Lord (stary MARGOT).

 

Spotkajmy się znów wszyscy jak niegdyś 20-30 lat temu! Serdecznie zapraszamy wszystkich – potwierdź swoją obecność już dzisiaj.

 

Harmonogram imprez:
 

  • Piątek, 24 czerwca 2022

W piątek spotykają się szkoły podstawowe, na chwilę obecną organizacja spotkania absolwentów Szkoły Podstawowej numer 6 (którzy jako pierwsi rozpoczęli naukę w tej szkole), jest już w bardzo zaawansowanej fazie!

Punktualnie o godzinie 18, tak jak ponad 30 lat temu, odbędzie się apel szkolny, a następnie spotkania klasowe z wychowawcami. Po odczytaniu listy obecności z dzienników szkolnych z tamtych lat wieczorem, około godziny 20 rozpocznie się wielka impreza towarzyska w Hotelu Lord (stary Margot), na której zaplanowane jest również spotkanie o nazwie „Stare Hallera”,czyli osób mieszkającym na tym osiedlu od początku lub niemal początku.

Następnie autokarami „młodzież” z nauczycielami przemieści się do Hotelu Lord.

Organizacja spotkań innych szkół jest jeszcze w fazie wstępnej i Komitet Organizacyjny prosi o kontakt osoby z innych szkół, które chciałyby pomóc w koordynacji ich zlotów o kontakt z Organizatorami poprzez stronę internetową www.gorlice2022.pl.

 

  • Sobota, 25 czerwca 2022

Od godziny 18 odbywać się będą spotkania XXV-lecia matury rocznika 1997 wszystkich szkół średnich, a także innych roczników, grup osiedlowych lub towarzyskich.

Jeśli ktoś chce przyłączyć się do świętowania i przy okazji Zlotu 2022 zorganizować swoje spotkanie klasowe szkoły średniej, to najlepiej w tej sprawie skontaktować się z organizatorami, którzy dopiszą Wasze spotkanie do oficjalnego harmonogramu imprez w mieście jak również opublikują wszelkie inne dodatkowe informacje.

Spotkania odbędą się w następujących miejscach:

  • Maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego „Kromer” rozgoszczą się w Restauracji Dark Pub, lokal będzie podzielony na klasy od A do H
  • II Liceum Ogólnokształcące „Górka” (klasy IVa-d LO) wraz z Technikum Mechanicznych (klasy Va T i Vb T) bawić będą w Hotelu Lord, gdzie dodatkowo zorganizowany będzie grill,
  • Liceum Ekonomiczne przejmie pobliską Restaurację Orchideę
  • Technikum Budowlane i Liceum Gastronomiczne świętować będzie na swojej przyszkolnej stołówce.

Późnym wieczorem wszystkie szkoły zamierzają spotkać się wspólnie „na mieście” mając nadzieję, że w ten dzień wszystkie bary i puby czynne będą do białego rana.

 

  • Niedziela, 26 czerwca 2022

Plan na niedzielę jest jeszcze w powijakach, a organizatorzy będą zwracać się do miasta z prośbą o pomoc w rezerwacji i organizacji gorlickiego rynku dla wszystkich absolwentów. Jeśli jednak ktoś ma jakąś ciekawą koncepcję jak zorganizować ten dzień wspólnie dla wszystkich warto wysłać maila do organizatorów na adres: [email protected]

 

 

Zapisz się na wydarzeniu na facebooku lub wyślij do nas e-maila. Zapisywać można się na platformie współpracy gospodarczej Gorliczan TUTAJ.

 

Więcej informacji na stronie >>>gorlice2022.pl | POTWIERDŹ SWOJĄ OBECNOŚĆ JUŻ DZISIAJ Poszczególne szkoły w zakładkach.

 

Podziel się:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Daniel
Daniel 04.11.2021, 21:38
Będę
ELa
ELa 04.11.2021, 17:53
Nie może mnie zabraknąć tam :)