Kino Helios: Podwójny Maraton Strachu – Zestaw Straszny | zapowiedzi imprez – halogorlice.info

start 13.05.2022 23:00

Kino Helios

koniec 14.05.2022 04:00

Lokalizacja: Nowy Sącz, ul. Lwowska 80, Kino Helios w Nowym Sączu | Galeria Trzy Korony

13 maja we wszystkich kinach Helios zagramy Podwójny Maraton Strachu, a w nim aż 8 filmów w dwóch strasznych zestawach! Na który zestaw wystarczy Wam odwagi?

 

W ZESTAWIE STRASZNYM zagramy 4 przerażające horrory, których jedynym celem jest śmiertelnie Was wystraszyć!

 

kiedy: 13 maja (piątek), godz. 23

gdzie: Kino Helios w Nowym Sączu

 

Po raz kolejny Nocne Maratony Filmowe stawiają przed fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. W piątek 13 maja we wszystkich kinach Helios odbędzie się Podwójny Maraton Strachu! W zestawie pierwszym pokażemy cztery horrory, których celem jest... śmiertelnie Was wystraszyć. Na początek „ROOM 203”, a w nim tajemnicze morderstwa i starożytna klątwa. Zaraz po krótkiej przerwie „X”, świetny horror prosto ze studia A24. Następnie trzymający w napięciu „POZA SEZONEM”. Na koniec dla najwytrwalszych „THE HOLLOW CHILD” i czające się w lesie zło.

Będzie to wyjątkowa, pełna strachu uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

 

 

Zagramy:

  • ROOM 203
  • X
  • POZA SEZONEM
  • THE HOLLOW CHILD

 

Ceny biletów:

Przedsprzedaż + 7 dni do seansu: 29 zł

Przedsprzedaż 1-7 dni do seansu: 33 zł

W dniu seansu: 37 zł

 

Opisy filmów:

  • ROOM 203 (napisy)

Kiedy długoletnie przyjaciółki Kim i Izzy wprowadzają się do ROOM 203, dziwacznego mieszkania z przerażającym średniowiecznym witrażem, Kim powoli nabiera przekonania, że ich nowy dom może być nawiedzony. Z pomocą swojego chłopaka, Iana, Kim bada bolesną historię mieszkania, odkrywając serię zaginięć byłych mieszkańców, tajemnicę morderstwa sprzed pół wieku i pradawną klątwę, która wydała na nich wyrok śmierci.

 

  • X (napisy)

Grupa początkujących filmowców udaje się do domu na odludziu w Teksasie, by nakręcić tam swój sekretny film. Starsi, ekscentryczni gospodarze, którzy wynajmują im posiadłość, szybko zaczynają się interesować swoimi gośćmi i wkrótce ich podejrzana ciekawość przybiera drastyczny obrót.

 

  • POZA SEZONEM (napisy)

Trzymający w napięciu przerażający horror o kobiecie uwięzionej na odciętej od świata, mrocznej wyspie, z której nikt nie wraca żywy…

Marie otrzymuje tajemniczy list z informacją o tym, że grób jej matki pochowanej na przybrzeżnej wyspie został zdewastowany. Młoda kobieta wyrusza, by sprawdzić, co tak naprawdę się wydarzyło i gdy dociera na miejsce odkrywa, że poza sezonem mosty zostają podniesione, a wyspa jest zamknięta aż do następnego roku. Szukając pomocy u lokalnych mieszkańców, Marie orientuje się, że jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, tajemniczy list był pułapką, a ona została uwięziona. By przeżyć, będzie musiała zmierzyć się z demonami wyspy i mroczną przeszłością swojej matki.

 

  • THE HOLLOW CHILD (napisy)

Samantha całe życie mieszkała w różnych rodzinach zastępczych, tym razem trafia do małego miasteczka. Nigdy nie czuła, że znalazła swoje miejsce na ziemi i nie zmienia tego ani nowa rodzina adopcyjna, ani nawet wspierający ją we wszystkim chłopak. Zagubionej dziewczynie życia nie ułatwia również ciekawska siostra Olivia, która pewnego razu oddala się do lasu i tam znika.

Kolejne dni w domu sióstr mijają pod znakiem paniki i częstych wizyt policji. Nagle Olivia powraca, jakby nic się nie stało. Wszystkim wydaje się, że to cud, dopóki Sam nie zauważa w swojej młodszej siostrze dziwnych, nowych rzeczy. Rzeczy, których nikt inny nie dostrzega. Zbyt przerażona, by o wszystkim komukolwiek opowiedzieć, nie wie co robić. Na własną rękę próbuje znaleźć wyjaśnienie, co doprowadza ją do odkrycia przerażających faktów z przeszłości.

 

 

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

 

Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: PROJEKTY SPECJALNE

Szukaj nas na facebooku KINO HELIOS/NOCNE MARATONY FILMOWE

Link do wydarzenia TUTAJ

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.