Koncert plenerowy- PRÓBA GENERALNA

start 14.06.2019 18:00

Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach

koniec 14.06.2019 21:00

Lokalizacja: Szymbark, scena plenerowa obok Kasztelu w Szymbarku ( w razie deszczu w sali widowiskowej MDK ul. Cicha 4 )

Jak co roku w czerwcu młodzi wokaliści ze studia wokalnego działającego w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach zapraszają na koncert na zakończenie roku szkolnego.

Tytuł tegorocznego koncertu brzmi „Próba generalna”. Tytuł może sugerować, że widzowie będą świadkami próby. Jak będzie zobaczą Ci z Państwa, którzy zechcą przybyć na koncert. Zaprezentowanych będzie 18 piosenek. Podobnie jak ubiegłym roku chcemy zaprosić słuchaczy do Szymbarku, gdyż koncert odbędzie się na Szymbarskiej Scenie Plenerowej (obok Kasztelu).

Zaśpiewają dla Państwa: Anna Gryboś, Julia Rak, Alicja Wachowicz, Marcelina Hojdak, Jan Dusza, Aleksandra Przybyłowicz, Aleksandra Poznańska, Dagmara Rolak-Koszyk, Emilia Zych, Sylwia Kret, Katarzyna Liberda, Paulina Wędrychowicz, Hanna Zając, Aleksandra Pyzik, Maciej Jamro, Zuzanna Śliwa, Magdalena Tatko, Kacper Machowski.

Wokalistom towarzyszył będzie zespół w składzie: Mirosław Bogoń, Tomasz Kubala i Rafał Belczyk oraz Aleksandra Poznańska.

Koncert odbędzie się 14 czerwca 2019r. (piątek) o godz. 18.00 na scenie plenerowej obok Kasztelu w Szymbarku ( w razie deszczu w sali widowiskowej MDK ul. Cicha 4).

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.