Keith Thompson Band - koncert w Kardamonie

start 25.07.2019 19:00
koniec 25.07.2019 22:00

Lokalizacja: Gorlice, Rynek 12 - Kardamon Pub & Restaurant

25 lipca 2019 (czwartek) zapraszamy na koncert Keith Thompson Band

miejsce: KARDAMON PUB & RESTAURANT (Gorlice - Rynek 12)

godzina: 1900

wstęp: 20 zł

Dołącz do wydarzenia na fb TUTAJ

Keith Thompsonjeden z najlepszych gitarzystów i wokalistów blues-rockowych w Wielkiej Brytanii z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Jego muzyka oscyluje pomiędzy bluesem i energetycznym jazz rockiem. Pracował w kilkunastu zespołach i jako artysta solowy. Regularnie koncertuje we wszystkich krajach Europy i Stanach Zjednoczonych. W przerwach między koncertami udziela się jako muzyk sesyjny. Jego gitarę można usłyszeć na kilkudziesięciu albumach różnych artystów, wielu filmach i programach telewizyjnych. Ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak: Spooky Tooth, Steve Winwood, Ruby Turner, Wurzel/ Motorhead/, Dave Markee, Henry Spinetti, Luter Grosvenor i wieloma innymi.

Artur Malik - Polski perkusista rockowy i jazzowy, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wykładowca Akademii Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie. Swoją muzyczna karierę rozpoczął z zespołem Lomard, z którym nagral albumy "Koncert", "Welcome Home", "Rocking the East". Poza Lombardem grał m.in. w projektach z takimi zespołami i artystami jak: Little Egoists, Chłopcy z Placu Broni, For Dee, ZanderHaus, Urszula, Funk de Nite, Pod Budą, Anna Treter, Bluesmobile, Kulturka, Piwnica Św. Norberta, L.A.P.d, Majka Jeżowska, Maciej Zembaty, Mr. Bober Friend's, Nie-Bo, Bardzo Orkiestra, Red Mellow.

Jacek Chruściński - Polski muzyk, gitarzysta basowy, publicysta, kompozytor i aranżer. Karierę rozpoczynał w wieku 17 lat w krakowskiej rockowej grupie Tryton, następnie grał w zespole Blef i w jazzowym combo Przemysława Gwoździowskiego - Axis. W 1983 roku występował z grupą Monkey Business. Rok później został liderem tego zespołu.Nagrał 16 albumów z zespołem Wawele, z którym koncertuje do dziś od 1985 roku. W 1992 roku założył zespół Charming Beauties. Występował w zespole rockowym Seven B, Bluesmobile, Krecia Robota i Makar Trio. Nagrał ponad 80 płyt, współpreacując z artystami polskimi i zagranicznymi: m.in. z Haliną Frąckowiak, Krystyną Giżowską, Ireną Jarocką, Anną Jurksztowicz, Jolantą Kubicką, Grażyną Świtałą, Ireną Woźniacką, Andrzejem Dąbrowskim, Andrzejem Dyszakiem, Ziemowitem Kosmowskim, Andrzejem Rybińskim, Jeremim Stempowskim, Zbigniewem Wodeckim i Andrzejem Zauchą, Peterem Janu, Jumping Alexem, Liamem McMurrayem, Olivierem Mallym, Wolfem Mailem...

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.