reklama

Z wycieczką po Bardejovie Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Obrazy na płótnie i fotografie przedstawiające baśniowy wręcz Bardejov możemy od wtorku 31 stycznia 2017 roku podziwiać w Domu Polsko-Słowackim dzięki wystawie Marcela Tribusa.

Dyrektor Centrum Kultury i Turystyki – Domu Polsko-Słowackiego w Bardejovie tym razem zawitał do Gorlic nie w związku z obowiązkami zawodowymi ale jako artysta chcący zaprezentować swoją twórczość. „Życie fotografa jest łatwe, tylko chodzi i fotografuje to, co ktoś inny wybudował lub odnowił” – tak żartobliwie mówił o swej pasji podczas wernisażu.

Z właściwym sobie poczuciem humoru podziękował także organizatorom wystawy za to, że wreszcie ktoś zmusił go do uporządkowania chociaż części ogromnego zbioru zdjęć, jaki powstał podczas kilku ostatnich lat. Na otwarciu wystawy zjawiło się liczne grono gości z Polski i Słowacji łącznie z najbliższą rodziną artysty, która jak się okazało ma swoje korzenie niedaleko Gorlic. Na wędrówki po urokliwych zakątkach Bardejova zapraszamy do Domu Polsko-Słowackiego do 23 lutego br.

materiał nadesłany

Tomasz Stasiowski

Założyciel i wydawca portalu haloGORLICE

e-mail: tomasz.stasiowski@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Strona: www.halogorlice.info

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama
  1. FARYS
  2. HELIOS
  3. KINO KOLORY

07.03 kino farys mini

05.26 kino kolory mini

reklama
reklama