Galeria Mebli Pyka Nowy Sącz
reklama

Mapa zatrudnienia absolwentów Ekonomika

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach to szkoła, która od blisko 75 lat kształci cenionych na naszym lokalnym (i nie tylko) rynku pracy sumiennych i wartościowych pracowników. Nasi absolwenci pracują praktycznie w każdej ważnej instytucji, urzędzie, firmie, przedsiębiorstwie na terenie miasta, powiatu i w całej Polsce.

Postanowiliśmy tworzyć i rozwijać wirtualną i interaktywną mapę zatrudnienia naszych absolwentów.

Już dzisiaj możesz sprawdzić jej stan na http://absolwenci.zse.gorlice.pl/, a jeżeli jesteś Absolwentem gorlickiego Ekonomika prosimy o kontakt!

Przez kilka tygodni opracowywaliśmy nowoczesne narzędzie internetowe pozwalające na badanie losu absolwentów z naciskiem na ich karierę zawodową i możliwości zatrudnienia. Chcielibyśmy dotrzeć do jak największej ilości byłych uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorlicach, aby wirtualna mapa była stale rozbudowywana.

ABSOLWENCIE! Jeżeli jeszcze nie ma Cię na naszej wirtualnej mapie koniecznie wyślij krótkiego maila z informacją gdzie pracujesz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W mailu podaj rocznik ukończenia szkoły, swoje imię, nazwisko i zajmowane stanowisko, nazwę i adres firmy/urzędu/pracodawcy (czyli informacje konieczne do weryfikacji i ustawienia znacznika na mapie). UWAGA - na mapę wstawiona zostanie tylko nazwa firmy i zajmowane stanowisko, chyba, że zażyczysz sobie inaczej :-) możemy wstawić nawet Twoje zdjęcie.

Wirtualna Mapa Absolwentów ZSE została utworzona przez (a jakże!) - absolwenta ZSE, Krystiana, który krótko po ukończeniu szkoły założył własną firmę zajmującą się projektowaniem serwisów internetowych, reklamą i grafiką komputerową (INTERLEO).

MAPA JEST I BĘDZIE NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANA
W MIARĘ NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ - ZAPRASZAMY!

 

Jacek Spyra

fotoreporter portalu halogorlice.info

tel. 733 99 51 51, www.fotogorlice.pl

Komentarze   

0 # trebor 2015-05-13 14:38
Najważniejsze to jak najszybciej zdobyć jakiś fach, czyli Technika - potem można szukać pracy, albo się dalej uczyć/studiować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama
  1. FARYS
  2. HELIOS
  3. KINO KOLORY

07.03 kino farys mini

05.26 kino kolory mini

reklama
reklama