Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Patronat medialny

Portal haloGORLICE występuje z gotowością objęcia swoim patronatem medialnym wszelakich inicjatyw i wydarzeń związanych z powiatem gorlickim w zakresie samorządowym, o charakterze kulturalno-rozrywkowym, naukowym a także sportowym. Mogą to być inicjatywy o zasięgu wykraczającym poza wyżej wymieniony teren.

Szczegółowe warunki patronatu portalu określone są przed podjęciem tej aktywności na mocy umowy o współpracy, która może być zawierana w formie ustnej lub pisemnej.

W ramach patronatu medialnego oferujemy:

 • zamieszczenie na łamach portalu www.halogorlice.info (w dziale WYDARZENIA) informacji o inicjatywie w formie zaproszenia lub zapowiedzi. Informacje przygotowuje i dostarcza organizator, chyba że wcześniej określone zostanie inaczej. Informacja publikowana jest w terminach ustalonych wcześniej przez strony współpracy.
 • w przypadku imprez biletowanych przy zamieszczeniu informacji o zwiastunie obowiązują zasady płatnego umieszczenia treści reklamowych na portalu - link, zakładka "zwiastuny".
 • zamieszczenie baneru promującego inicjatywę (w dziale WYDARZENIA, widocznego na stronie głównej portalu) zlinkowanego z wybraną stroną www. Baner dostarczany jest przez organizatora i musi spełniać następujące warunki: wymiar 1280x900 pikseli (format plakatu A4), rozmiar maksymalnie 150 kb, format pliku jpg, gif, swf.  Baner publikowany jest w na podstawie wcześniej zawartej umowy co do warunków i terminu jego publikacji.
 •  publikację artykułu po wydarzeniu, którego forma jest w gestii jego autora.

W ramach patronatu medialnego oczekujemy (w zależności od charakteru danej inicjatywy):

 • wszelkich informacji dotyczących imprezy, jej formy i wynikających z tego uregulowań i ograniczeń,

 • wstępu dla członków redakcji zgłoszonych wcześniej do organizatora na teren imprezy bez ograniczeń czasowych oraz ilości wejść i wyjść z terenu imprezy,

 • możliwości wjazdu samochodów osób z redakcji na miejsce przeznaczone dla organizatorów imprezy

 • zamieszczenia logo patrona medialnego na wszelkich materiałach informacyjnych i promocyjnych, wydawanych lub rozsyłanych przez Organizatora w związku z wydarzeniem

 • przekazania patronowi medialnemu przynajmniej jednej kopii każdego materiału promocyjnego, na którym pojawia się logo i informacja o patronacie

 • umieszczenia logo patrona medialnego na stronie internetowej organizatora lub inicjatywy

 • zamieszczenia w materiałach prasowych (jeśli będą publikowane) informacji o patronie medialnym

 • umożliwienia dystrybucji materiałów reklamowych patrona medialnego jeśli inicjatywa ma charakter wydarzenia

 • dostarczania na bieżąco wszelkich materiałów merytorycznych o inicjatywie

 • w przypadku ukazania się publikacji przekazania materiałów prasowych patronowi medialnemu (jeśli publikacja jest bezpłatna)

 • umożliwienia umieszczenia roll-up patrona medialnego (jeśli wydarzenie ma charakter spotkania, konferencji itp.)


Materiały wykonane podczas wydarzenia objętego patronatem medialnym przez portal haloGORLICE są objęte następującymi uregulowaniami:

 • wszelkie treści są własnością portalu i ich powielanie, cytowanie oraz przedruk jest udostępniany po uprzednim kontakcie słownym, telefonicznym lub mailowym z autorem tekstu lub redakcją portalu,

 • materiały w formie zdjęć, filmów są oznaczone logo portalu haloGORLICE i korzystanie z nich jest dozwolone po uprzednim kontakcie z ich autorem. Dostęp do zdjęć w pełnej rozdzielczości i bez logo portalu, jest możliwy na warunkach osobnych od tych zawartych tu na zasadzie patronatu medialnego. Wszelkie prawa do komercyjnego wykorzystania zdjęć ma ich autor.


Zależnie od charakteru inicjatywy istnieje możliwość indywidualnego ustalania warunków i zakresu współpracy. Jesteśmy także otwarci na Państwa propozycje.

Portal haloGORLICE zastrzega sobie możliwość rezygnacji z prowadzenia aktywności wynikającej z objęcia patronatem medialnym imprezy bez podawania przyczyny w dowolnym momencie jej trwania.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z redakcją portalu, pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr telefonu 733 99 51 51.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany piątek, 04 styczeń 2019 14:46
Tomasz Stasiowski

Założyciel i wydawca portalu haloGORLICE

e-mail: tomasz.stasiowski@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

www.halogorlice.info

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież