Mikołaj odnowił pokoje w domu dziecka [ZDJĘCIA]

  • 3.12.2018, 09:28 (aktualizacja 03.12.2018 10:43)
  • Barbara Ćmiech - Pruchniewicz
Podziel się:
Oceń:
Mikołaj odnowił pokoje w domu dziecka [ZDJĘCIA]
W tym roku wcześniej niż zwykle do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Niepodległości 5 w Gorlicach zawitał Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami. Pracowite elfy: Edyta, Marlena, Aneta oraz Andrzej, Arkadiusz, Jan i Paweł przez trzy popołudnia niestrudzenie odnawiały sypialnię dziewczynek i pokój dzienny.

Wszystko to działo się za sprawą pracowników Kuźni Glinik.W ramach działań społecznych i integracji ze społecznością lokalną, pracownicy kuźni zebrali pieniądze na materiały potrzebne do odnowienia i doposażenia dwóch pomieszczeń w placówce. Poświęcając nie tylko pieniądze, ale również swój wolny czas sprawili ogromną radość wychowankom i wychowawcom domu dziecka.

To już kolejna akcja Kuźni Glinik na rzecz potrzebujących dzieci. W ubiegłym roku wychowankowie trzech gorlickich placówek opiekuńczo-wychowawczych z Gorlic zostali obdarowani przez pracowników tejże spółki wspaniałymi prezentami. Empatia, zaangażowanie oraz wrażliwość na potrzeby i problemy innych to cechy, jakie bez wątpienia można przypisać pracownikom gorlickiej kuźni.

Wychowankowie i kadra Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Niepodległości 5 w Gorlicach pragną z całego serca podziękować wiceprezesowi Andrzejowi Mierzwińskiemu i Edycie Haluch – inicjatorce akcji, jak również każdemu pracownikowi kuźni za bezinteresowne wsparcie oraz życzyć wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.Barbara Ćmiech - Pruchniewicz

Zdjęcia (3)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ELA
ELA 4.12.2018, 12:47
BRAWO WY :-)
Beata
Beata 4.12.2018, 04:33
Wielkie brawa dla wszystkich pomocników św. Mikołaja :-)

Pozostałe