Danie na gotowo jako wartościowy posiłek

  • 1.12.2018, 11:03
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Danie na gotowo jako wartościowy posiłek
Gotowe danie jako zdrowy, pełnowartościowy posiłek, który zaspokaja zarówno głód, jak i zapotrzebowanie organizmu na najważniejsze makroskładniki? To możliwe! Sięgnij po Dziki Chicken – kurczaka w sosie śródziemnomorskim z kaszą bulgur i warzywami – i przekonaj się o tym osobiście!

Wyjątkowe gotowe danie

Gotowe dania uchodzą za niezbyt zdrowe, zresztą całkiem słusznie. W większości są bowiem wysoko przetworzone i trudno w nich znaleźć wartościowe składniki, zamiast których występują szkodliwe substancje, jak tłuszcze trans czy duże ilości cukru. Na szczęście istnieją inne gotowe dania, które zostały przygotowane w oparciu o świeże, zdrowe produkty – zalicza się do nich Dziki chicken.

GALERIA GORLICKA - Zapraszamy!
GALERIA GORLICKA - Zapraszamy!
GALERIA GORLICKA - Zapraszamy!

Dziki chicken, czyli kurczak w sosie śródziemnomorskim z kaszą bulgur i warzywami to pełnowartościowy posiłek o zbilansowanej, wysokiej zawartości białka, węglowodanów i tłuszczów. Proteiny, których źródłem jest drób, są szybko i łatwo przyswajalne przez organizm, dlatego świetnie nadają się zarówno przed treningiem, jak i po nim. Również kasza bulgur, dostarczając węglowodany złożone o niskim indeksie glikemicznym, jest godna polecenia przed i po wysiłku fizycznym. Całość jest uzupełniona przez świeże i smaczne warzywa.

Właściwości odżywcze dania Dziki chicken sprawiają, że można je polecić każdemu, kto dba o sylwetkę. Bez względu na to, czy chcesz pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej, czy zbudować masę mięśniową, sięgnięcie od czasu do czasu po gotowe danie Dziki chicken pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów. Dziki chicken warto mieć przy sobie szczególnie w sytuacji długiego pobytu poza domem, kiedy nie ma możliwości przygotowania ciepłego posiłku.

Pełnowartościowy posiłek zawsze i wszędzie

Dziki chicken to niezwykle wygodna forma pełnowartościowego posiłku. Dzięki specjalnemu opakowaniu i odpowiedniej metodzie produkcji, która polega na krótkim podgrzaniu dania do 100 stopni C, osiągnięto efekt trwałości bez konieczności przechowywania jedzenia w lodówce i bez użycia konserwantów. O ile opakowanie posiłku jest nienaruszone, możesz go przenosić i przewozić, sięgając po niego w chwili, kiedy zachce Ci się jeść, a nic innego nie będzie pod ręką.

Dziki chicken może być Twoim zbawieniem diety, kiedy jedziesz pociągiem którąś godzinę i głód daje o sobie znać. Zamiast objadać się niezdrowymi przekąskami czy słodyczami, w jednej chwili otwierasz opakowanie i jesz znakomity posiłek pod względem zarówno smaku, jak i właściwości odżywczych. Również w szkole, pracy czy na uczelni, kiedy nie masz dostępu do kuchni, a najwyższy czas, żeby coś zjeść, Dziki chicken okazuje się niezastąpiony.

Choć większość gotowanych dań nie jest warta polecenia, Dziki chicken stanowi chlubny przykład, reprezentują kategorię zdrowych, pełnowartościowych i odżywczych posiłków, które można mieć zawsze przy sobie i spożyć w dowolnym momencie i dowolnym miejscu. Produkt nie zawiera środków konserwujacych.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem https://www.sfd.pl

Polecamy również kompendium wiedzy nt. Białka

Tomasz Stasiowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe