Na płycie Rynku powstała żywa flaga. Tak Gorlice świętują Niepodległość!

  • 8.11.2018, 10:34 (aktualizacja 08.11.2018 11:09)
  • Barbara Ćmiech - Pruchniewicz
Podziel się:
Oceń:
Na płycie Rynku powstała żywa flaga. Tak Gorlice świętują Niepodległość!
Dzisiaj (8 listopada) o godz. 10 zaczęło się tworzenie biało-czerwonej flagi na gorlickim Rynku. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie z miejskich szkół.

Setki białych i czerwonych baloników trzymanych przez dzieci i młodzież stworzyły poruszającą się flagę.

To jedno z wydarzeń, które Urząd Miejski w Gorlicach zaproponował mieszkańcom w celu uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.



 



Barbara Ćmiech - Pruchniewicz

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Twoje imie
Twoje imie 12.11.2018, 12:18
Byłam tam :D :D
wow
wow 10.11.2018, 15:36
widać po komentarzach że sama elita intelektualna powiatu.
Emerytka
Emerytka 10.11.2018, 00:19
Do Młodzieży uciekajcie z Gorlic puki wszystkie granice są dla Was otwarte a nie że trzymajcie się sukienki Mamy by pracować za zasiłek, bo ci co zostają w Gorlicach to już są Osoby ustawione lub nieudacznicy, a ci co wracają to takie osoby co im nigdzie nie wyszło i wrócili udając że Kochają to Miasto a nawet nieudacznik ma swój Honor i swoją Godność i nie wraca tym bardziej z Dziećmi Chińczyka.
Przeciębiorca
Przeciębiorca 9.11.2018, 19:00
Apel- Nie kupuj w sklepach które kojarzą się z Gorlicami bo Powiat Gorlice powinien być bez układów.
Uyuju
Uyuju 9.11.2018, 04:35
Brawo!!! Piękna inicjatywa!
Twój Sąsiad
Twój Sąsiad 8.11.2018, 22:44
Moja drogo Sąsiadko jak nie przestaniesz się sąsiadami interesować, to narobię ci takiego smrodu że zapomnisz jak się Nazywasz.
Gorlice 2020.
Gorlice 2020. 8.11.2018, 22:36
Niech faktów nikt nie zmienia, bo Lekcja powinna być w Szkole, Ksiądz w Kościele w Polityce wciąż się miele i TPD. Szukaj swego miejsca bo nie jesteś sam! Ale od Roku 2020 tak będzie albo sprawy będą załatwiane inaczej by był ład, skład i porządek.
Radca Prawny
Radca Prawny 8.11.2018, 22:27
Jak by to nie była setna rocznica to można by było zawiadomić Prokuraturę że w Szkołach uczą Dzieci Zgromadzeń Narodowych i nawet PRL to tępiło pałkami zamiast być na lekcjach to marnują wiedzę. Niech lepiej uczą Dzieci przepisów ruchu drogowego to będzie lepszy pożytek a nie że w Wakacje jadą po chodniku rowerem z dużą prędkością wprost w ludzi i nawet na przejściach nie hamują bo ciężko im wyhamować.

Pozostałe