Zbiórka dla pogorzelców z Szalowej. Dziękujemy! (VIDEO)

  • 6.11.2018, 15:36 (aktualizacja 25.01.2019 08:43)
  • Barbara Ćmiech - Pruchniewicz
Podziel się:
Oceń:
Zbiórka dla pogorzelców z Szalowej. Dziękujemy! (VIDEO)
Kiedy ogłaszaliśmy, że do naszej redakcji możecie przynosić rzeczy dla rodziny, która straciła swój cały dobytek w pożarze, nie sądziliśmy, że w kilka dni zasypiecie nasze biuro dobrocią i bezinteresowną chęcią niesienia pomocy. Dziękujemy!

Chociaż patrząc na wsparcie, którym obdarzyliście pogorzelców, to słowo jakby traci na sile i wydaje się zdecydowanie niewystarczające (link do video)

Dziękujemy! Za to, że jesteście, że chcieliście pomóc – każdy na swój sposób.

Dziękujemy! Za to, że mogliśmy Was poznać, że mogliśmy zamienić kilka słów, a czasami porozmawiać dłuższą chwilę.

Dziękujemy! Rodzicom przyprowadzającym do naszego biura dzieciaki, chcące podzielić się swoimi zabawkami z trzyletnim chłopczykiem, który swoje stracił w pożarze.

Dziękujemy! Za każdy uśmiech i słowo wsparcia – wszystkie te emocje starliśmy się, jak najlepiej przekazać rodzinie z Szalowej.

Dziękujemy! Ewie, Barbarze i Stanisławowi, Marii, Oldze, Janowi, Arturowi, Ani i Marcie, Mariuszowi, Bartkowi i Alicji, Mariuszowi, Alinie, Alicji i Dominice, Asi, Kamilowi i Wojtusiowi, Elżbiecie, Karolinie, Uli, Patrycji, Agacie i Elżbiecie, Władysławowi i Anecie, Ewie, Alanowi i Oli, Annie, Marii, Marzenie, Krystynie, Renacie, Anecie, Michalinie i Kubusiowi, Patrycji i Kubie, Anecie, Sebastianowi, Monice, Krzysztofowi, Iwonie, Rafałowi, Stanisławowi, Sylwii, Katarzynie, Kornelii, Wojciechowi, Mikołajowi, Krzysztofowi i Agnieszce, Ewie, Irenie, Rozalii, Stanisławie, Anecie, Gabrysi, Ali i Rafałowi, Marzenie, Janowi, Karolinie, Marcinowi, Małgorzacie, Damianowi, Krzyśkowi, pracownikom apteki przy ulicy Szpitalnej w Gorlicach oraz dzieciakom i rodzicom ze Szkoły Podstawowej w Dominikowicach.

 

 

Barbara Ćmiech - Pruchniewicz

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paco
Paco 10.11.2018, 17:37
Ten dom mial 104 lata w tym domy bylo mi bardzo dobrze wychowałem się tam od urodzeniajutro mamy odzyskanie niepodległości 100 lecie a ten dom już stał i żyli w nim ludzie w latach 1940 był tam pierwszy sklep pewna epoka się już skończyła Ale pozostał duch tego miejsca
Bez układów
Bez układów 9.11.2018, 19:03
Jak nie wiesz co zrobić to nie rób nic i unikaj wszystkiego co kojarzy się z Gorlicami i tym Powiatem.
Nowy Sącz
Nowy Sącz 7.11.2018, 21:13
W Gorlicach zapanuje spokój i będzie Bezpieczeństwo, tylko należy wprowadzić Normalność. To znaczy każdy będzie miał swoje miejsce, czyli jak nie pracujesz to z czego żyjesz? i tu zostanie powołany specjalny zespół do rozwiązywania problemów i konfliktów.
Ona
Ona 6.11.2018, 22:30
Chcesz poznać Człowieka? Poznasz go po Feyzbuku!
Psycholog
Psycholog 6.11.2018, 22:19
Nie wierzyłam w Pomoc. Bo Gorlice są Miastem niby katolickim, gdzie publicznie pokazuje się Wiarę w Kościół a nie w Boga, nawet i na Feyzbuku, ale tylko po to by drugiego skutecznie dyskretnie prześladować, by wiedzieć jak tępić, bo to są ludzie opętani przez Wiare i dlatego zawsze mają problemy. Sprawdz czy znasz taką Osobę w Gorlicach?
Ks.
Ks. 6.11.2018, 22:09
Często Ludzie o drobiazgi się kłucą i tępią się o to że ktoś do Kościoła nie chodzi, ale to tylko tak robią Ludzie nawiedzeni, którzy czują ze mają w ciele diabła i im się wydaje że tylko ich wiara istnieje i ją publicznie promują czyli na pokaz jacy to są Święci bo bywają szkodnikami. Bo nie wiedzą w Boga tylko wierzą w Kościół a Wiare promują na feyzbuku. A kryzys przychodzi niezależnie od wiary, poglądów i tpd i sprawdz czy masz takiego Sąsiada, Znajomego czy Kolege.
Mickiewicza/Kościusz
Mickiewicza/Kościusz 6.11.2018, 21:48
Dużo mi się udało pomóc, dzięki temu że nie przepłacałam w sklepikach osiedlowych na Zawodziu.
Listonosz
Listonosz 6.11.2018, 21:37
Apel. Gdy widzisz relame w skrzynce pocztowej lub jak masz zasmiecony teren, to zadzwoń po Straż Miejską bo potem firma widzi kiedy nie ma cię w domu czy sąsiad a to robi się niebezpieczne.

Pozostałe