Zaczyna się proces dilkrólowej Julii, która była „głową” narkotykowej szajki

  • 6.11.2018, 11:23 (aktualizacja 07.11.2018 11:44)
  • Barbara Ćmiech - Pruchniewicz
Podziel się:
Oceń:
Zaczyna się proces dilkrólowej Julii, która była „głową” narkotykowej szajki
Dzisiaj (6 listopada) rozpoczął się w Sądzie Rejonowym w Gorlicach proces, który jest pokłosiem rozbicia zorganizowanej grupy zajmującej się narkotykową dilerką.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy, że postępowanie w tej sprawie obejmuje w sumie 655 zarzutów, 380 postawiono młodej gorliczance, która była „głową” szajki, nazywanej dilkrólową Julią.



Dzisiaj do Gorlic z aresztów w Nowym Sączu, Jaśle i Krakowie przyjechali główni oskarżeni.

Prokurator podkreśla, że kobieta, którą śledczy zatrzymali w Bieczu, handlowała narkotykami, jak bułkami i miała stałych odbiorców.

Osiem miesięcy po dilkrólowej Julii zatrzymano jej partnera – 28-letniego mieszkańca naszego powiatu, znanego w środowisku narkotykowym, jako Romeo.

Proces rozpoczął się dzisiaj od odczytania aktu oskarżenia.



Barbara Ćmiech - Pruchniewicz

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aga
Aga 12.02.2019, 11:02
Nie widziałam aktualizacji artykułu a podobno wyrok już zapadł..... Czy redakcja wie coś na ten temat?
daniel
daniel 20.11.2018, 21:33
Każdy orze jak może :lol:
Ad
Ad 18.11.2018, 16:13
Sprawa tak nagłośniona przez was a już po wyroku a żadnej aktualizacji? Pewnie śmieszny wyrok i nie ma co pisać nawet ?
Kopernika
Kopernika 11.11.2018, 14:24
A na dworzysku sami sportowcy hahahaha
asdf1234
asdf1234 11.11.2018, 01:56
bo jestes dupa nie biznesmen
ziel
ziel 9.11.2018, 06:03
Żałosny wyrok skoro na warunkowym jest a tak naglosnili ta sprawe jakby nie wiem co .....
Ad
Ad 8.11.2018, 15:18
Dlaczego ona jest na wolności główna oskarżona widziana dzisiaj fryzjera w Gorlicach
Dworzysko
Dworzysko 7.11.2018, 16:57
Niech cpaja matoly na kopernika cos o tym wiedza
Swetru
Swetru 6.11.2018, 19:40
A główni dostawcy na Gorlicki rynek dziś już odcinają kupony i inwestują w legalny biznes. Taki był układ w latach 2000
Wibowit
Wibowit 6.11.2018, 18:41
a ja mam to w d**pie, kto chce niech ćpa. jego strata.
Jann
Jann 6.11.2018, 17:05
Sprawdzic wszystkich mlodych kierowcow ktorzy jezdza bardzo drogimi autami po Gorlickich drogach, przedewszystkim za co kupili, a moze tatus dal na auto tylko ze duzo musi byc tych tatusiow... Prowadze firme od 20 lat i nie stac mnie na takie sliczne cacka mimo to ze firma dziala preznie
Aga