Pojechał do sklepu na podwójnym gazie. Chciał zrobić zakupy.

  • 31.10.2018, 21:25 (aktualizacja 31.10.2018 22:54)
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Pojechał do sklepu na podwójnym gazie. Chciał zrobić zakupy.
Dziś rano (31 października) gorliccy policjanci zatrzymali w Moszczenicy kierowcę, który prowadził swój samochód, mając ponad 2 promile w wydychanym powietrzu. Zatrzymano mu prawo jazdy, a za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

„Dziś rano policjanci z Gorlic zostali wezwani do interwencji domowej w Moszczenicy z udziałem mężczyzny, który mógł być pod wpływem alkoholu. Okazało się jednak, że mężczyzna, do którego jechali policjanci, postanowił w międzyczasie wsiąść do samochodu i pojechać do sklepu. Tam właśnie czekali na niego mundurowi, którzy zatrzymali go w tym miejscu” – informuje rzecznik prasowy KPP Gorlice asp. sztab. Grzegorz Szczepanek.

 

„Z informacji, jakie uzyskali policjanci, wynikało, że mężczyzna przyjechał samochodem do sklepu, będąc pod wpływem alkoholu. Mieszkańca Moszczenicy przewieziono do komendy policji w Gorlicach, gdzie w półgodzinnych odstępach przeprowadzono trzykrotnie badanie trzeźwości. Mężczyzna w wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile alkoholu. Zostały zatrzymane mu prawo jazdy, a sprawą zajmie się sąd” – dodaje Grzegorz Szczepanek.

 

 


Tomasz Stasiowski

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rafi
rafi 1.11.2018, 07:18
z pewnoscią pojechał po wode :lol: oczywiście bez polskich znaków :P
Rolnik Czesław
Rolnik Czesław 1.11.2018, 05:55
z relacji świadków wynika ze zrobił, aczkolwiek zostaną mu wydane po wyjściu z pierdla :)
Swetru
Swetru 31.10.2018, 20:57
No ale zrobił te zakupy czy nie ?

Pozostałe