Chcesz uzyskać uprawnienia operatora wózka jezdniowego?

  • 15.10.2018, 10:01 (aktualizacja 15.10.2018 10:13)
Podziel się:
Oceń:
Chcesz uzyskać uprawnienia operatora wózka jezdniowego?
Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Gorlicach prowadzi nabór na bezpłatny kurs "Operator wózka jezdniowego z wymianą butli gazowej". Rozpoczęcie trwającego 67 godziny szkolenia już w październiku. Zajęcia będą odbywać się codziennie w godzinach 8.00 - 15.00.

Do udziału w kursie zapraszamy osoby bezrobotne, nieuczące się, pomiędzy 18 a 25 rokiem życia. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc warto pośpieszyć się ze zgłoszeniem swej kandydatury.
Na terenie powiatu gorlickiego działa wiele prywatnych firm zajmujących się branżą budowlaną, handlową, metalową. W związku z tym nabycie uprawnień do obsługi wózka jezdniowego zwiększy szanse młodych ludzi na znalezienie i podjęcie zatrudnienia na lokalnym rynku pracy. Zajęcia poprowadzi specjalistyczna firma szkoleniowa. Osoby zainteresowane mogą zapisywać się na kurs już teraz. Szczegółowe informacje na temat szkolenia można uzyskać w siedzibie OSZ przy ulicy Bieckiej 9B (dawny Urząd Skarbowy) lub pod numerem telefonu 18 352 20 78. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe