Kredyt dla zadłużonych – jak szybko zyskać zastrzyk gotówki?

  • 15.10.2018, 06:17
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Kredyt dla zadłużonych – jak szybko zyskać zastrzyk gotówki?
Wydaje się nierealnym, aby w ogóle podjąć starania o przyznanie jakiegokolwiek kredytu, kiedy już jest się zadłużonym po same uszy. W gruncie rzeczy jednakże ówczesne instytucje parabankowe, które wraz z biegiem czasu zyskują coraz większe zainteresowanie ze strony konsumentów, wychodzą z ciekawymi propozycjami nawet dla przeciętnego, już mającego spore kredyty na koncie dłużnika. Jakie formy wsparcia materialnego są przewidziane dla zadłużonych? Sprawdź w naszym poradniku.

Na alimenty

Jak najbardziej możliwe okazuje się otrzymanie pomocy pieniężnej przez osoby niemające zatrudnienia i wynikających z tego tytułu stałych zarobków. alimenty. Bardzo często, liczne firmy pozabankowe, udzielają pożyczek na bazie dowolnych świadczeń rodzinnych, takich jak przykładowo alimenty. Na stronie Zadluzenia.com masz sposobność zaznajomienia się z szeregiem rozlicznych opcji kredytowania dla różnorodnych grup konsumentów potrzebujących zastrzyku świeżej gotówki, w tym także i tych zupełnie pozbawionych regularnych dochodów czerpanych z klasycznej pracy. By móc „załapać” się na tego typu pożyczkę, wcale nie trzeba spełniać jakichś szczególnych wymogów. Jedyne, co jest wymagane, to złożenie wniosku. Przeważnie, rekomendowane podmioty, oferują nawet do 25 tysięcy złotych dla osób, których jedynym źródłem pieniędzy są alimenty. Co ciekawe, zdecydowana większość parabanków, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swych potencjalnych klientów, umożliwia zaciągnięcie kredytu online.

Ostatnia deska ratunku

Oczywistym jest, że zadłużanie się – z samej swej definicji – nie jest mile widzianym procesem, bo lepiej jest dysponować własną gotówką aniżeli decydować się na zaciąganie zobowiązań, zwłaszcza względem instytucji pożyczkowych, które naliczają sobie za tego rodzaju wsparcie materialne oprocentowanie, niemniej jednak nie każdy ma luksus w postaci oszczędności skrzętnie gromadzonych na koncie. W kryzysowych sytuacjach, kiedy nie mamy wystarczających środków pieniężnych na fachowca, aby pozbyć się nagłej usterki, gdy brak nam odpowiedniego budżetu na pełny remont, wyprawkę szkolną dla dziecka, czy leczenie, opisywane pożyczki okazują się jedyną możliwą formą wsparcia, a co najważniejsze - błyskawicznie wyciągającą nas z finansowych opresji, bez zbędnych formalności, oczekiwań i papierologii, z jaką z kolei wiążą się standardowe kredyty bankowe.

Tomasz Stasiowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe