Wiemy, gdzie i kiedy pojawi się Jarosław Kaczyński

  • 09.10.2018, 08:54 (aktualizacja 09.10.2018, 09:28)
  • Barbara Ćmiech - Pruchniewicz
Podziel się:
Oceń:
Wiemy, gdzie i kiedy pojawi się Jarosław Kaczyński
Od kilku dni wśród gorliczan krąży wieść, że nasze miasto odwiedzi prezes Prawa i Sprawiedliwości. Sprawa powoli się klaruje.

Najprawdopodobniej spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę (13 października) w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury.



Jarosław Kaczyński spotka się z mieszkańcami wieczorem, bo początek wizyty zaplanowany jest na godz. 18.

Nie jest natomiast znany dokładny plan spotkania. Być może uda się zorganizować bezpośrednią rozmowę z mieszkańcami.



Barbara Ćmiech - Pruchniewicz

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Xxx
Xxx 13.10.2018, 11:10
I poza samą znajomością tego slowa nic więcej o konstytucji nie wiecie.
#Hm
#Hm 13.10.2018, 04:37
Tylko dlaczego organizowane w takiej konspiracji. Jedyny plakat widziałem na murze cmentarnym w miejscu na nekrologi(!?) ale szybko znikł. Czyżby tylko dla "prawdziwych polaków"?
psychologgorlice.pl
psychologgorlice.pl 13.10.2018, 04:36
Warto byłoby spytać czy nasze Gorlice wreszcie zostaną infrastrukturalnie połączone ze światem.
Lachim
Lachim 11.10.2018, 03:26
Czekam właśnie żeby przyjechał, żeby uświadomić mu że tu na zadupiu też zna się słowo KONSTYTUCJA
Ariel
Ariel 10.10.2018, 15:12
@bartA w ogóle dopuszczasz do głowy myśl, że oprócz tych którym odsunięto koryto, są jeszcze ludzie którym niczego nie odsunięto? Że są ludzie, którym ten gość zupełnie nie imponuje a którzy myślą ciut inaczej? Żeby nie powiedzieć...hmmm... mądrzej? 8)
bart
bart 10.10.2018, 10:59
[quote name="Ariel"]Bardzo proszę, żeby zakuć mnie w dyby, związać mocno powrozami i zamknąć w jakimś lochu. Wszystko w celu, żebym przypadkowo nie przypałętał się na to spotkanie. Nie mam bowiem w zwyczaju lekceważąco odnieść się do największej winy tego pana (pisownia umyślna) - skłócenia narodu. O reszcie win nie wspomnę pełen obawy, że krew może mnie zalać w trakcie pisania;)[/quote] jak na razie najmocniej kłócą się ci, którym odsunęli koryto , bo nie powiesz mi chyba że poprzednia ekipa była kryształowa. A co do pętania powrozami...Masz jaja to wpadnij i zrób grande...
Pele
Pele 09.10.2018, 16:37
A Wam źal dup*ę ściska bo Wasz Grzesiu, Donald nie wiedzą nawet gdzie leżą Gorlice, nie mówiąc o zjawieniu sie tutaj.
Adam
Adam 09.10.2018, 14:53
Jego brat tak odniósł się do człowieka, który przyszedł się z nim spotkać: "Spieprzaj dziadu!" Powiemy Ci to samo mały człowieczku
rudi
rudi 09.10.2018, 14:36
czy ktos tnie juz konfetti?
Dziki Rodak
Dziki Rodak 09.10.2018, 09:05
Sam by mu kopa sprzedał za to że wspierają obcych zabierając Polakom.... To co ta larwa wyczynia resztą stada to o pomstę woła... Polaków w biały dzień wykańczają bo Ukrainkom czy muzułmanom muszą dawać... Kraj ubijają a ludzie patrzą i nic z tym nie robią...
lille
lille 09.10.2018, 08:58
niech do Lipinek jedzie :-x :o
mały
mały 09.10.2018, 08:57
Będzie stawiał pomnik bratu?
platon
platon 09.10.2018, 08:33
To władze gorlickie, zarówno świecka jaki kościelna powinni z tej okazji jakieś nowe święto o charakterze lokalnym ogłosić, bo pewnie długo nie nadarzy się nam okazja takiej "osobistości" gościć
platon
platon 09.10.2018, 07:44
to starosta , burmistrzowie i wójtowie, że o proboszczach nie wspomnę powinni jakieś święto nowe ogłosić na szybko
Ariel
Ariel 09.10.2018, 07:27
Bardzo proszę, żeby zakuć mnie w dyby, związać mocno powrozami i zamknąć w jakimś lochu. Wszystko w celu, żebym przypadkowo nie przypałętał się na to spotkanie. Nie mam bowiem w zwyczaju lekceważąco odnieść się do największej winy tego pana (pisownia umyślna) - skłócenia narodu. O reszcie win nie wspomnę pełen obawy, że krew może mnie zalać w trakcie pisania;)

Pozostałe