Kolejne zatrzymania w narkotykowym półświatku. Wpadają „sieroty” po dilkrólowej Julii.

  • 09.10.2018, 07:52 (aktualizacja 09.10.2018, 08:39)
  • Barbara Ćmiech - Pruchniewicz
Podziel się:
Oceń:
Kolejne zatrzymania w narkotykowym półświatku. Wpadają „sieroty” po dilkrólowej Julii.
Wczoraj (8 października) gorliccy policjanci zatrzymali siedem osób związanych z handlem narkotykami. W ich mieszkaniach śledczy ujawnili marihuanę i amfetaminę wraz ze sprzętem do dzielenia i ważenia.

Jednoczesny nalot na kilka mieszkań w różnych częściach miasta zaowocował zatrzymaniem w sumie siedmiu osób podejrzewanych o narkotykową dilerkę. Niektórzy zostali wyciągnięci niemalże z łóżka i wyprowadzeni w asyście policji.

Dwie osoby po policyjnych czynnościach zostały zwolnione, a pięć przebywa w areszcie – powiedział w rozmowie z nami aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.To młodzi ludzie w wieku od 20 do 30 lat. Wszyscy zatrzymani są najprawdopodobniej związani są ze sprawą Romea i Julii (o której pisaliśmy TUTAJ).

Jeśli okaże się, że to recydywiści prokurator będzie najpewniej wnioskował o zastosowanie wobec nich aresztu tymczasowego. W najbliższych dniach będzie również wiadomo, ile osób w sumie usłyszy zarzuty.
 
Wszystko wskazuje jednak na to, że młodzi dilerzy byli członkami rozbitego kilka miesięcy temu narkotykowego gangu, a kiedy Romeo i Julia trafili za kratki, ci postanowili kontynuować dochodowy „interes” na własną rękę podpierając się starymi kontaktami.

Źródło: KPP w Gorlicach i Gazeta GorlickaBarbara Ćmiech - Pruchniewicz

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

djwitold
djwitold 13.10.2018, 16:10
pokazac twarze!!! brawo policja!!!i do lochu na 10lat!!!
Lucas
Lucas 11.10.2018, 07:40
Policja zabija przedsiębiorczość wśród naszej młodzieży :D
Jann
Jann 10.10.2018, 16:56
Zamkniecie cala mlodziez z mista i bedzie pusto na ulicach... Nie lepiej wpas do dydkoteki o polnocy i hurtem zgarnac osicieli towaru

Pozostałe