Kler jak Avatar. Zainteresowanie najnowszym filmem Smarzowskiego jest ogromne również w Gorlickiem.

  • 03.10.2018, 09:44 (aktualizacja 03.10.2018, 11:32)
  • Barbara Ćmiech - Pruchniewicz
Podziel się:
Oceń:
Kler jak Avatar. Zainteresowanie najnowszym filmem Smarzowskiego jest ogromne również w Gorlickiem.
Ostatni raz byłam w kinie na filmie „Bogowie” – słyszę w kolejce do kina, która ustawiła się wczoraj (2 października) przed bieckim Farysem. Sala wypełniła się do ostatniego miejsca.

Zainteresowanie w naszych kinach – Kinie Kolory w Gorlicach i kinie Farys w Bieczu – jest ogromne. Na premierowy pokaz (28 września) w tym pierwszym, gorliczanie zaczęli rezerwować bilety już na początku września. Potem w kolejce trzeba było poczekać nawet tydzień.



Nadal zainteresowanie jest duże, przez co każdego dnia odbywają się trzy, a nawet cztery seanse. Do kina wybierają się tacy, co w tym gorlickim, nie byli jeszcze nigdy, a nawet ci, co w kinowym fotelu siedzieli ostatnio dobre kilka lat temu. Dlaczego? Na to pytanie każdy, kto zdecydował się na obejrzenie filmu, musi odpowiedzieć sobie sam. Na pewno nie bez znaczenia był kontrowersyjny zwiastun i sama tematyka filmu.

W Kinie Kolory porównują Kler z filmem Avatar – jeśli chodzi o liczbę chętnych do jego obejrzenia. Natomiast pracownik Bieckiego Ośrodka Kultury mówi, że do tej pory zainteresowanie filmem Smarzowskiego jest takie, jak było filmem Botoks czy Kobiety mafii. O podsumowanie będzie można się pokusić po ostatnim seansie.

A Wy byliście już w kinie na filmie Kler? Jeśli tak koniecznie podzielcie się z nami swoimi opiniami.



Barbara Ćmiech - Pruchniewicz

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szczery
Szczery 18.10.2018, 10:44
To film dla Ludzi do tych co gonią raz w tygodniu do Kościółka i częściej i niech wiedzą jaka ich wiara i że bywają tacy sami.
Ona
Ona 16.10.2018, 10:06
Dobry film przed wyborami.
Ona
Ona 15.10.2018, 16:03
Polecam mimo wpadek.
Ks.
Ks. 11.10.2018, 19:12
POLECAM TEN FILM.
jo
jo 11.10.2018, 16:04
Czytam że w gorlickim mamy super specjalistów od wizerunku ni tylko kościoła na każdy temat, spece od wszystkiego czyt. od niczego.
erazm
erazm 06.10.2018, 15:35
Film smutny,wzbudzający refleksję,waet obejrzenia.Korporacja jaką jest kościół (nie mylic z Wiarą)nie pomaga nikomu,ani swoim pracownikom,ani skrzywdzonym.Nie jest żle ,jeszcze do końca nie zdurnielismy skoro nie udało się zakazac emisji w kinie jak np w Zakopanem.
Jacek
Jacek 04.10.2018, 16:28
Dobrze że w Gorliach jest kino bo jedno wystarczy.
betesda
betesda 04.10.2018, 13:54
zaprawdę powiadam CI zacne i szlachetne słowa napisałeś, Wielki z Ciebie człowiek, niech te słowa będą zapisane Złotymi głoskami
betesda
betesda 04.10.2018, 13:52
zaprawdę powiadam CI zacne i szlachetne słowa napisałeś
Baca
Baca 04.10.2018, 11:00
Strasznie brak ci dystansu :-D
dar
dar 04.10.2018, 08:29
"W Kinie Kolory porównują Kler z filmem Avatar – jeśli chodzi o liczbę chętnych do jego obejrzenia". Druga część zdania gdzieś umknęła :sad: ?
OLa
OLa 04.10.2018, 07:08
To normalne, ludziom wystarczy powiedziec że jakies kontrowersyjne gufno wchodzi do kin i lecą na złamanie karku. Żenada! :-x
Berni
Berni 03.10.2018, 19:31
I dobrze :D
Baca
Baca 03.10.2018, 18:43
Oglądałem "Avatara" więc jak ktoś porównuje jedno do drugiego, to jakbym widział "Kler" :lol:
Xd
Xd 03.10.2018, 13:58
[quote name="dar"]Baca, a tak z ciekawości: oglądałeś?[/quote]Baca siedzi w zakrystii z kropidłem i pisze :)
Marek
Marek 03.10.2018, 13:25
ehh Człowieku...sam tytuł przeczytałeś? Film widziałeś? Czy tak sobie paplasz trzy po trzy....
Ks.
Ks. 03.10.2018, 13:25
To jest cała prawda, czyli koniec Kościoła katolickiego w Polsce. Dzięki Franciszkowi że jest normalny Papiarzem.
abc
abc 03.10.2018, 13:11
Chętnie pójdę do kina zobaczyć film o polskich dziennikarkach, modelkach z pierwszych stron gazet i ekranów sprzedających się szejkom, prawdę o "brunatnych' z Afryki, ich gwałty na kobietach i dzieciach na zachodzie Europy.
Kinoman
Kinoman 03.10.2018, 12:32
Byłem widziałem. Jarek POwinien sobie oglądnąć ten filmik dla dorosłych, to by mu POszerzyło horyzont myślowy.
dar
dar 03.10.2018, 11:13
Baca, a tak z ciekawości: oglądałeś?

Pozostałe