Spotkanie z pediatrą i mamami: Szczepić czy nie szczepić?

  • 12.09.2018, 09:49 (aktualizacja 12.09.2018 10:05)
  • Barbara Ćmiech - Pruchniewicz
Podziel się:
Oceń:
Spotkanie z pediatrą i mamami: Szczepić czy nie szczepić?
Szczepienia to dość kontrowersyjny temat, który wzbudza wiele emocji. W dodatku dyskusje na ten temat są najczęściej walką na słowa i nie wnoszą nic konstruktywnego, dlatego pojawił się pomysł spotkania „przy kawie”, w którym weźmie udział również specjalista.

A czy to nie jest trochę tak, że boimy się tego, czego nie znamy, albo że bronimy się przed tym, co nam z góry nakazano? – mówi Agnieszka Kondracka, właścicielka kawiarni Karuzela Cafe, w której odbędzie się spotkanie.Obco brzmiące nazwy, umieszczone na ulotce w składzie szczepionki, czy sztywno ustawiony kalendarz szczepień, uzupełniony w banialuki wyssane z Internetu… Trudy i ciężki to temat.

A my odszyfrujemy wspomnianą ulotkę, porozmawiamy o indywidualnym „kalendarzu” pacjenta, a co najważniejsze przedyskutujemy ten temat w gronie mam. Każdy będzie mógł również zabrać głos – dodaje Agnieszka Kondracka.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 6 października w kawiarni Karuzela Cafe (Gorlice, ulica Mickiewicza 8). Weźmie w nim udział lek. med. Agnieszka Skrobot specjalista pediatrii, która postara się rozwiać wszystkie niejasności związane ze szczepieniami maluchów. Początek o godz. 16.Barbara Ćmiech - Pruchniewicz

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

2020
2020 12.09.2018, 10:33
Dawno mineły te czasy przymusu, bo Musi się tylko na Rusi.

Pozostałe