Trwa remont kapliczki pod Górą Zamkową w Bieczu

  • 31.08.2018, 10:59 (aktualizacja 31.08.2018 13:36)
  • Piotr Lenard
Podziel się:
Oceń:
Trwa remont kapliczki pod Górą Zamkową w Bieczu
Trwa renowacja dziewiętnastowiecznej kapliczki przy ul. Grunwaldzkiej w Bieczu, która od dłuższego już czasu była w bardzo złym stanie.

Zakres planowanych do realizacji prac obejmuje roboty ziemne i przygotowawcze, wykonanie remontu fundamentów oraz uporządkowanie terenu. Wymiana fundamentów kapliczki jest konieczna, ponieważ grozi ona zawaleniem. W związku z tym fundamenty zostaną zabezpieczone i zaizolowane, co ustabilizuje kapliczkę oraz umożliwi prowadzenie w przyszłości dalszych prac renowacyjnych. Wartość zadania wynosi: 42. 796,03 zł. natomiast pozyskane dofinansowanie 10.000 zł. z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
Wykonawcą inwestycji jest Firma Trans Hand Bud. Termin realizacji prac przypada na 30 listopada bieżącego roku.
Dziękujemy za wsparcie naszych starań Marszałkowi Województwa Małopolskiego, Panu Jackowi Krupie, Wicemarszałkowi Województwa Małopolskiego, Panu dr hab. Stanisławowi Sorysowi oraz Panom Leszkowi Zegździe, Wojciechowi Kozakowi i Grzegorzowi Lipcowi, Członkom Zarządu Województwa Małopolskiego.

źródło: UM Biecz 

Piotr Lenard

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krakus
Krakus 31.08.2018, 17:41
Dlaczego nie napiszecie że z kaplicy przy ulicy Mickiewicza w Gorlicach wyprowadził się nawet Święty Jan, który wyjechał do Krakowa bo chce by młodzi brali z niego przykład. Poprostu się wkurzył że nie ma pracy i nikt się w okolicy w tym roku nie klepał w czoło

Pozostałe