Gorliccy kryminalni zabezpieczyli kilkanaście krzewów konopi

  • 16.05.2018, 10:38
  • Barbara Ćmiech - Pruchniewicz
Podziel się:
Oceń:
Gorliccy kryminalni zabezpieczyli kilkanaście krzewów konopi
Wczoraj (15 maja) około godz. 7 policjanci z wydziału kryminalnego gorlickiej komendy znaleźli w mieszkaniu 22-latka 14 krzewów konopi indyjskich.

Do zatrzymania doszło w Stróżach (powiat nowosądecki), ale sprawą zajmują się nasi kryminalni.

W czasie czynności służbowych związanych z inną sprawą policjanci przeszukali mieszkanie młodego mężczyzny i natrafili na nielegalną uprawę konopi.

22-latek został przewieziony do gorlickiej komendy, gdzie był przesłuchiwany i zostały mu postawione zarzuty.

Rośliny zostały zabezpieczone, a następnie zostaną spalone.




Barbara Ćmiech - Pruchniewicz

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lee
lee 24.05.2018, 14:50
A tam pan policjant mieszka przecież....
Ul.Słoneczna
Ul.Słoneczna 21.05.2018, 19:28
Wakacje się zaczynają więc Policja jest czujna, jeszcze powinni być wieczorne i nocne patrole Policji to by się dowiedzieli co się wyprawia w Gorlicach po narkotykach i alkoholu.
KGR
KGR 20.05.2018, 09:17
konopia i wielki bandyta?? śmieszne....Państwo szuka kasy a wystarczy zalegalizować... kto pali to będzie palił a czy oficjalnie czy też nie to juz nie jest istotne :)
Beautiful
Beautiful 19.05.2018, 18:25
Amator za taką małą ilość jeszcze tylko e wiejskiej pisowskiej Polsce skazuka
paya
paya 16.05.2018, 15:19
i bardzo dobrze, od tego są
Wieczorny
Wieczorny 16.05.2018, 14:51
Ćpają a potem atakują w okolicach Podkościelnej na przestanku że chcą ludzi wieczorkami zabić o kase lub piwo.
Fanatycy
Fanatycy 16.05.2018, 11:58
Zostaną spalone ale przez Gorlickich policjantów. Szukają aż w stróżach a pod nosem mają policjantów gorszych od tych ludzi...
Johny
Johny 16.05.2018, 10:59
Będzie, będzie zabawa! Będzie się działo.... :lol: :lol: :lol:
lee
lee 16.05.2018, 09:57
W nowicy nie ma komu przetrzepać panów z końskich i warszawy Andrzej S. michał... Paweł, ,,,jeden się rozpruł ostatnio w pewnej agroturystyce w Nowicy także kwestia czasu
Alinka
Alinka 16.05.2018, 09:29
Kurcze, jakie ładne soczyste roślinki. Też bym takie chciała.
no tak
no tak 16.05.2018, 09:23
:lol: no jasne że zostaną spalone
Wtk
Wtk 16.05.2018, 08:55
Kiedy będą palone ?
bart
bart 16.05.2018, 08:52
Żądam podania do publicznej wiadomości gdzie to będzie palone. Wpadnę na buszka

Pozostałe