Spotkanie na obcasach

  • 27.03.2018, 15:49
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Spotkanie na obcasach
8 marca 2018 r. restauracja w Zagórzanach gościła 63 kobiety z Gminy Gorlice na "Spotkaniu na obcasach”, zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet. Pierwsza część uroczystości upłynęła na wspólnym biesiadowaniu.


Drugim punktem programu był z kolei pokaz etiudy teatralnej Aktywnych Kobiet z Zagórzan, które przygotowały i zaprezentowały dla zaproszonych pań występ teatralny. Dużą, a zarazem miłą niespodzianką, były życzenia od panów z Gminy Gorlice, którzy pojawili się z bukietami tulipanów nieco po godzinie 17.

"Spotkanie na obcasach” było okazją, aby nasze drogie panie mogły poświęcić czas dla siebie, jednocześnie zadbać o swoją duszę i ciało, jak również pobyć ze sobą z dala od codziennego zgiełku. Wszystko to pozwala sądzić, że forma spotkania była strzałem w dziesiątkę.
Serdecznie dziękujemy wszystkim paniom za udział w imprezie i nie pozostaje zatem nic innego, jak planować kolejne spotkanie za rok.

Organizatorami spotkania było Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Wsi Dominikowice i Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe Ropica Polska.

Renata Dulęba

źródło: gmina.gorlice.pl

Tomasz Stasiowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe