Kino Helios. REPERTUAR: 16-22 października 2020

  • 25.02.2018, 14:56
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Kino Helios. REPERTUAR: 16-22 października 2020
W repertuarze, poza regularnymi seansami, znajdują się także różnorodne projekty specjalne w tym koncerty, maratony oraz bajkowe atrakcje dla najmłodszych!

 

Tęsknota za oglądaniem filmów na wielkim ekranie, niesamowitą kinową atmosferą i chrupiącym popcornem już wkrótce pozostanie tylko wspomnieniem. Dzięki wprowadzeniu nowych standardów sanitarnych i odpowiednio przeszkolonemu personelowi widzowie znów będą mogli oglądać najlepsze filmy na wielkim ekranie. Helios starannie przygotował swoje obiekty, zgodnie z wszelkimi wymogami odnośnie higieny i bezpieczeństwa ogłoszonymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Na ekranach kin zadebiutuje nowy projekt - Złota Kolekcja Filmowa, w ramach którego będzie można zobaczyć najsłynniejsze klasyki światowego kina (seanse od 7 lipca). Ponadto w repertuarze znajdą się także wybrane hity filmowe w cenie tylko 10 złotych! Działalność wznowią również popularne i lubiane projekty: Kino Konesera, Kultura Dostępna, Kino Kobiet oraz NMF – pierwszy maraton horrorów odbędzie się już w połowie miesiąca! W lipcu na ekrany powrócą Filmowe Poranki, a na najmłodszych czekać będą bajkowe seanse poprzedzone przeróżnymi zabawami

Szczegóły dotyczące repertuaru, projektów specjalnych oraz innych nowości dostępne będą już wkrótce na stronie www.helios.pl. Do zobaczenia na filmowych seansach!

 


Repertuar prasowy Kino Helios Nowy Sącz

9-15 października 2020

 

 

 

 


 

REPERTUAR >>>

adres: Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

telefon: 18 440 11 73

Tomasz Stasiowski

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kinga
Kinga 29.02.2020, 14:13
Dzięki za wejściówki!

Pozostałe