Długo czekali na rewanż

  • 25.11.2017, 13:25
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Długo czekali na rewanż
Swój pierwszy wyjazdowy mecz tegorocznego sezonu siatkarze GKPS-u Gorlice rozegrali w Krakowie przeciwko tamtejszej drużynie Hutnika. Zespół ten był zawsze niewygodnym przeciwnikiem dla gorliczan.

 

Hutnik Kraków - GKPS Gorlice 0:3 (22:25, 31:33, 18:25)

W poprzednim sezonie Hutnik Kraków dwukrotnie pokonywał drużynę GKPS-u, w Gorlicach 3:2, w Krakowie 3:1. Nastał czas rewanżu. Gorliczanie przełamali tę niemoc zwyciężając na boisku rywala 3:0.Najbardziej zaciętym okazał się być set drugi, w którym gospodarze za wszelką cenę starali się przełamać napór gorliczan. Wynik na przewagi 31:33, oddaje poziom zaciekłości w walce, jaką poświęciły obydwa zespoły w tym meczu.

W trzecim secie nasz zespół, niesiony falą powodzenia z seta poprzedniego, był nie do zatrzymania, zwyciężając do 18. I tak trzy punkty trafiły do puli podopiecznych trenera Krzysztofa Kozłowskiego.Na wyróżnienie w zespole GKPS-u zasłużył Paweł Czupik, który rozegrał bardzo dobre zawody, w kluczowych momentach prezentował świetną, agresywną zagrywkę, był skuteczny w bloku jak i ataku.

Gorliczanie umocnili się na pierwszym miejscu I ligi małopolskiej.Tomasz Stasiowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe