Glinik pewien utrzymania w IV lidze

Dzisiejszym zwycięstwem nad Tuchovią Tuchów, piłkarze Glinika przypieczętowali utrzymanie się w IV lidze rozgrywek grupy małopolskiej. Gorliczanie mimo iż razili nieskutecznością, zdołali pokonać ambitnie walczących tuchowian.

Glinik Gorlice - Tuchovia Tuchów 2:0 (1:0)

bramki: Ogrodnik 19`, Jabłczyk 53'

Gorliccy piłkarze pożegnali się ze swoją publicznością zwycięstwem 2:0 nad rywalami z Tuchowa. Rozmiary wygranej mogły być znacznie większe, gdyby w drugiej połowie, podopieczni Roberta Cionka wykorzystali choćby połowę dogodnych sytuacji do zdobycia gola.

Za tydzień ostatnia kolejka rozgrywek, w której Glinik zmierzy się na wyjeździe z ostatnią w tabeli Ciężkowianką. Zwycięstwo w tym meczu pozwoliłoby na podreperowanie zdobyczy punktowej gorliczan i przy sprzyjających innych wynikach, awans na 4. miejsce w tabeli rozgrywek IV ligi.

Sekcja żeńska Glinika Gorlice przygotowuje się do decydującego starcia, które zadecyduje o pozostaniu w III lidze. Mecz z Galeną Trzebinia w niedzielę, 5.06.2016 o godz. 13.00 na stadionie przy ul. Sienkiewicza.