Watra Białka Tatrzańska - Glinik Gorlice 3:0 walkower
Mecz został odwołany z powodu braku kart zdrowia gorlickich piłkarzy.
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Bocheński KS | 26 | 54 | 17 | 3 | 6 | 70-40 | 8 | 1 | 2 | 37-15 | 9 | 2 | 4 | 33-25 | ||||||
2. | Lubań Maniowy | 25 | 50 | 15 | 5 | 5 | 49-25 | 10 | 2 | 1 | 26-8 | 5 | 3 | 4 | 23-17 | ||||||
3. | Barciczanka Barcice | 26 | 46 | 13 | 7 | 6 | 56-31 | 7 | 1 | 5 | 25-14 | 6 | 6 | 1 | 31-17 | ||||||
4. | Sokół Borzęcin Górny | 26 | 43 | 13 | 4 | 9 | 51-41 | 8 | 3 | 3 | 33-21 | 5 | 1 | 6 | 18-20 | ||||||
5. | Glinik Gorlice | 25 | 42 | 13 | 3 | 9 | 53-39 | 10 | 1 | 2 | 30-12 | 3 | 2 | 7 | 23-27 | ||||||
6. | Skalnik Kamionka Wielka | 26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 40-31 | 8 | 3 | 2 | 23-13 | 4 | 2 | 7 | 17-18 | ||||||
7. | Watra Białka Tatrzańska | 25 | 38 | 10 | 8 | 7 | 32-23 | 8 | 2 | 2 | 22-10 | 2 | 6 | 5 | 10-13 | ||||||
8. | KS Tymbark | 26 | 37 | 11 | 4 | 11 | 37-46 | 7 | 1 | 6 | 20-26 | 4 | 3 | 5 | 17-20 | ||||||
9. | GKS Drwinia | 26 | 35 | 9 | 8 | 9 | 38-37 | 8 | 4 | 2 | 25-17 | 1 | 4 | 7 | 13-20 | ||||||
10. | Tuchovia Tuchów | 26 | 34 | 9 | 7 | 10 | 48-47 | 6 | 4 | 3 | 30-22 | 3 | 3 | 7 | 18-25 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2-1 |
11. | Poprad Rytro | 26 | 34 | 10 | 4 | 12 | 49-56 | 4 | 3 | 6 | 25-25 | 6 | 1 | 6 | 24-31 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-2 |
12. | Sandecja II Nowy Sącz | 26 | 31 | 8 | 7 | 11 | 47-56 | 5 | 4 | 4 | 34-28 | 3 | 3 | 7 | 13-28 | ||||||
13. | MLKS Żabno | 26 | 28 | 8 | 4 | 14 | 40-54 | 7 | 3 | 4 | 29-25 | 1 | 1 | 10 | 11-29 | ||||||
14. | LKS Szaflary | 25 | 27 | 8 | 3 | 14 | 46-66 | 4 | 2 | 4 | 21-24 | 4 | 1 | 10 | 25-42 | ||||||
15. | KS Zakopane | 24 | 21 | 6 | 3 | 15 | 23-43 | 6 | 2 | 4 | 18-15 | 0 | 1 | 11 | 5-28 | ||||||
16. | Ciężkowianka Ciężkowice | 26 | 14 | 3 | 5 | 18 | 25-69 | 2 | 4 | 7 | 11-20 | 1 | 1 | 11 | 14-49 |
sekcja kobieca - grupa spadkowa III ligi
Glinik Gorlice - ZWM Wodna Trzebinia 3:0 walkower
Drużyna z Trzebini nie stawiła się na zawody
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Trójka Staszówka/Jelna | 11 | 29 | 9 | 2 | 0 | 48-8 | 4 | 1 | 0 | 13-5 | 5 | 1 | 0 | 35-3 | ||||||
2. | Naprzód II Sobolów | 12 | 26 | 8 | 2 | 2 | 60-10 | 4 | 1 | 1 | 30-5 | 4 | 1 | 1 | 30-5 | ||||||
3. | Szreniawa Nowy Wiśnicz | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 29-10 | 4 | 1 | 1 | 13-6 | 3 | 1 | 1 | 16-4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3-1 |
4. | Glinik Gorlice | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 47-10 | 2 | 1 | 1 | 12-4 | 5 | 1 | 1 | 35-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-3 |
5. | Progres Kraków | 11 | 22 | 6 | 4 | 1 | 42-14 | 6 | 0 | 0 | 36-4 | 0 | 4 | 1 | 6-10 | ||||||
6. | Puszcza Niepołomice | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 46-20 | 4 | 2 | 1 | 36-7 | 2 | 0 | 3 | 10-13 | ||||||
7. | Victoria Zalas | 12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 18-30 | 2 | 1 | 3 | 7-14 | 4 | 0 | 2 | 11-16 | ||||||
8. | Piast Skawina | 12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 36-19 | 1 | 2 | 3 | 13-8 | 3 | 1 | 2 | 23-11 | ||||||
9. | Jedynka/Świt Krzeszowice | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 28-19 | 4 | 1 | 1 | 26-9 | 0 | 0 | 4 | 2-10 | ||||||
10. | Górnik Wieliczka | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 24-40 | 1 | 2 | 2 | 10-15 | 2 | 1 | 4 | 14-25 | ||||||
11. | Starówka II Nowy Sącz | 11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 18-45 | 1 | 1 | 2 | 12-16 | 1 | 2 | 4 | 6-29 | ||||||
12. | Novi Narama | 11 | 7 | 2 | 1 | 8 | 14-49 | 1 | 0 | 4 | 7-24 | 1 | 1 | 4 | 7-25 | ||||||
13. | Piast Łapanów | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 8-67 | 1 | 0 | 7 | 2-51 | 1 | 0 | 2 | 6-16 | ||||||
14. | Galena Trzebinia | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 7-84 | 0 | 0 | 5 | 5-35 | 0 | 0 | 6 | 2-49 |
Napisz komentarz
Komentarze