Siatkarze trzymają poziom

Gorliccy siatkarze utrzymują wysokie drugie miejsce w tabeli rozgrywek III ligi małopolskiej. Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu nad zespołem z Lisiej Góry uzyskują znów 3 punkty i mają przed sobą tylko drużynę Dunajca Nowy Sącz. W 16. kolejce gier rozgrywanej awansem gorlicka drużyna pokonała zespół Siatkarza Lisia Góra w stosunku setów 3:0

GKPS Gorlice - Siatkarz Lisia Góra 3:0 3:0 (25:15, 25:14, 25:11)

Po zwycięstwie nad drużyną z Lisiej Góry, nasi siatkarze zapewnili sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek, w której zagrają z trzema najlepszymi drużynami II grupy III ligi. Sytuacja w tabeli nie jest jeszcze rozstrzygnięta, przeciwnikami GKPS-u mogą być drużyny MKS Andrychów 2, Kłosa Olkusz, UMKS Kęczanina Kęty, Hutnika Dobry Wynik Kraków, Grunwaldu Chełmek.