Ballada o latającym rydwanie vol. 2 [DŹWIĘK]

  • 12.02.2019, 13:30 (aktualizacja 12.02.2019 20:46)
  • Barbara Ćmiech - Pruchniewicz
Podziel się:
Oceń:
Ballada o latającym rydwanie vol. 2 [DŹWIĘK]
Aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach mówi o zatrzymaniu kierowcy bmw, który doprowadził do dachowania samochodu w niedzielną noc na ulicy Kościuszki w Gorlicach. 20-latek był pijany.

Rzecznik wyjaśnia, że dla prawidłowego toku postępowania dopiero dzisiaj może podać informację o zatrzymaniu kierowcy bmw, pomimo tego, że ten został ujęty w miejscu swojego zamieszkania już po dwóch godzinach od zdarzenia. Był osadzony w policyjnym areszcie, gdzie trzeźwiał, a potem został przesłuchany.

Pisaliśmy o tym TUTAJ i TUTAJ.

DŹWIĘK: LINK

 







Barbara Ćmiech - Pruchniewicz

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

BMW
BMW 21.02.2019, 19:50
Tak się składa, ze takie auta nie są aż tak drogie. Wystarczy pojechać na 2-3 miesiące za granice, ale oczywiście lepiej siedzieć przed monitorem i doszukiwać się. Nic nie usprawiedliwia prowadzenia pod wpływem,a czepianie się faktu,ze jest to BMW jest co najmniej zalosne. Jakby była to inna marka to co? Cudownie by nic się nie wydarzyło ?
Szeryf
Szeryf 20.02.2019, 17:46
Damianku, mi sie wydaje, ze twoj przedmowca odwolal sie bardziej do slow ''bezrobotny'', ''skad w tym wieku takie auta'' :) czytamy ze zrozumieniem. Nie widzę by pisał o tym, że nie jest to wystarczajacy powod bo go ukarać. Taki wątek nie został poruszony nawet. Czytamy ze zrozumieniem zanim zaczniemy się udzielać w necie pod jakąkolwiek wypowiedzią :) :-x
Wojtek
Wojtek 13.02.2019, 20:29
Znam akurat kierowce, I nie, nie dal mu tatus. Wszyscy tez sie przy.. ze bmw, a gdy to nie bylo tskie auto to pewnie wszyscy by zgineli ale was pewnie by to cieszylo... bo gnoje maja to na co zasluzyli, tacy wlasnie jestescie...
Katarzyna
Katarzyna 13.02.2019, 16:58
A skąd wiadomo, że jest drogie? Może kredyt wziął, bo pracuje i ma zdolność kredytową?
Katarzyna
Katarzyna 13.02.2019, 16:54
Napewno dostanie nauczkę za to co zrobił. A pieniędzy na auto może nie dostał od tatusia. Na szczęście w tym całym nieszczęściu nikomu nic się nie stało. Każdy popełnia błędy. Napewno wie co narozrabiał i poniesie konsekwencje swoich czynów.
Damian
Damian 13.02.2019, 10:52
Czy ty uważasz że to iż kierowca był pijany nie jest wystarczającym powodem aby go ukarać, bo tak to zrozumiałem.
Młody
Młody 13.02.2019, 08:17
Tak to właśnie jest. Gówniarz dostanie od tatusia i nie ma szacunku do pieniądza bo nie zarobił ani grosza, no chyba ze dołożył... ( z pieniędzy które tatuś mu wcześniej dał ) jak by zarobił, wiedział ile czasu i wysiłku trzeba by odłożyć takie pieniądze to by jeździł jak niedzielny kierowca, szanował i miał dystans do auta. A tak to macie efekt. Zabrać prawo jazdy na MINIMUM 5 lat ! Ukarać taka grzywna żeby płakał i spłacał długi! Dodatkowo publiczne prace społeczne ! Niech chodzi i zbiera psie .... bo na to zasłużył ! I pasowało by żeby sobie posiedział tak z miesiąc za kratami bez telefonu, bez przyjemności, bez kontaktu z otoczeniem, miał by przestrogę na przyszłość, co może go czekać. Niech się cieszy ze nikt nie szedł chodnikiem i ze nikomu nic się nie stało. Bo by siedział pół swojego zasra**go życia! Albo i dłużej !
Mistrz
Mistrz 12.02.2019, 22:08
Cos zbyd wiele piep**enia jak na zerowa wiedze o zdarzeniu. Stwierdzenie "pewnie bezrobotny" bylo napisane na jakiej podstawie? Znasz go? Pomijajac to ze ma prace. Ale nawet jesli ma to moze rodzice dali? Co cie to obchodzi biedaku nie twoj interes niektorych stac niektorych nie, jedni mają inni zaś nie. Takie zycie. A przede wszystkim co ma w glowie cebularz mowiac ze "ukarac duuuuza grzywna" ? Nwm... myslisz ze prokurator to czyta i mowi hmmm... miala byc niska ale Janusz napisal ze mamy dac duza. Klepiemy!
Prezes
Prezes 12.02.2019, 17:18
Przedewszystkim ukarac duuuza grzywna a po drugie skad ten 20latek i inni mlodzi kierowcy w tym wieku maja takie drogie auta i pewnie jeszcze bezrobotny

Pozostałe