„Turystyczna Jazda” po gorlicku

  • 4.02.2019, 08:36 (aktualizacja 04.02.2019 09:02)
  • Barbara Ćmiech - Pruchniewicz
Podziel się:
Oceń:
„Turystyczna Jazda” po gorlicku
Ekipa programu przygotowała materiał filmowy promujący turystykę zimową w Gorlickiem. Emisja odbędzie się we wtorek (5 lutego) w TVP3.

Filmowcy odwiedzili między innymi ośrodek narciarstwa biegowego, znany wielu pasjonatom nart w Polsce pod nazwą „Śnieżne Trasy przez Lasy”. Obiektem zainteresowania realizatora programu było także otoczenie tras, czyli drewniane kościoły i cerkwie, stanowiące jedyny w swoim rodzaju pejzaż kulturowy naszego regionu. 

W programie pokazana zostanie również Wysowa Zdrój i Centrum Produktu Turystycznego i Kulturowego Beskidu Gorlickiego. Centrum jest miejscem służącym zachowaniu wieloletnich tradycji i dziedzictwa kulturowego Ziemi Gorlickiej. Turysta może tam zaopatrzyć się w materiały promocyjne oraz uzyskać informacje na temat produktów i usług lokalnych, bazy noclegowo-wypoczynkowej, terminów imprez kulturalnych i rekreacyjnych, nie tylko obszaru LGD Beskid Gorlicki, ale również z obszarów partnerskich LGD.
 
Program będzie można obejrzeć w najbliższy wtorek (5 lutego) w TVP3 o godz. 10.10 i w sobotę (9 lutego) w TVP Polonia o godz. 8.10.

Źródło info: Starostwo Powiatowe w Gorlicach


Barbara Ćmiech - Pruchniewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe