Mieszkańcy Gorlickiego oszukani na grube tysiące

  • 28.01.2019, 12:10 (aktualizacja 28.01.2019 12:39)
  • Barbara Ćmiech - Pruchniewicz
Podziel się:
Oceń:
Mieszkańcy Gorlickiego oszukani na grube tysiące
W piątek (25 stycznia) do gorlickich mundurowych zgłosili się dwaj mieszkańcy naszego powiatu, którzy zostali oszukani przy zakupach za pośrednictwem popularnych portali aukcyjnych.

1700 złotych tyle stracił mieszkaniec Gorlickiego, który za pośrednictwem portalu z ogłoszeniami lokalnymi, kupił playstation. Niestety sprzedający zaraz po otrzymaniu przelewu rozpłynął się razem z kasą i towarem.

Natomiast mieszkanka Łużnej jeszcze w grudniu kupiła za ponad 5 tysięcy złotych specjalistyczny komputer. I w tym przypadku sprawa zakończyła się zawiadomieniem organów ścigania, bo pomimo kilkutygodniowego oczekiwania sprzedawca nie wysłał zamówionego sprzętu.

Policjanci przypominają, żeby nie bagatelizować oszustw nawet na niewielkie kwoty, bo dotarcie do sprawców to w dzisiejszych czasach nie kwestia możliwości tylko czasu.

Źródło info: KPP w GorlicachBarbara Ćmiech - Pruchniewicz

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stefano
Stefano 29.01.2019, 11:29
Jak można kupować na O..X tyle jest informacji w internecie , filmików na YT z niestety udanymi próbami oszustwa a ci ludzie dalej na tym serwisie kupują! powodzenia :)
Jaa
Jaa 29.01.2019, 04:38
.. Kto kupuje w internecie za gotówke? Tylko za pobraniem
Jurkiewicz
Jurkiewicz 28.01.2019, 13:17
A to ciekawe, 2 lata temu bujałem się prawie rok z policją, która usilnie próbowała umarzać śledztwo twierdząc, iż nie jest w stanie ustalić właściciela legalnie zarejestrowanego sklepu internetowego. Kpina :lol:

Pozostałe