Jan Orkisz - Europa. Jesteś u siebie
Jan Orkisz - Europa. Jesteś u siebie
Jan Orkisz - Europa. Jesteś u siebie

Kolejna wyprzedaż garażowa w Łosiu. Tym razem pieniądze trafią do Antosi!

  • 14.03.2019, 11:20 (aktualizacja 14.03.2019 21:20)
  • Barbara Ćmiech
Podziel się:
Oceń:
Kolejna wyprzedaż garażowa w Łosiu. Tym razem pieniądze trafią do Antosi! Foto: ilustracyjne/własne
600 tysięcy złotych, które potrzebne są na operację dziewczynki, sprawiło, że niemal każdy z nas w jakiś sposób pomaga w zbiórce. Nadarza się kolejna świetna okazja – wyprzedaż garażowa w Łosiu. Bądź sprzedawcą albo kup coś fajnego!

W naszych domach trzymamy często wiele niepotrzebnych już nam przedmiotów. W szafach leżą ubrania, w których nie chodzimy, na półkach od lat nieużywane serwisy do kawy, obrusy, firany i przeczytane książki, do których z pewnością już nie wrócimy. Wyrzuć szkoda, a oddać czasami nie ma komu.

Tymczasem w Zagrodzie Maziarskiej w Łosiu nadarza się doskonała okazja, aby te przedmioty znalazły nowych właścicieli. Wyprzedaż garażową kolejny raz organizują mieszkanki gmin Ropa i Uście Gorlickie.

Różnego rodzaju przedmioty codziennego użytku, ubrania, książki, płyty – wszystko to będzie można kupić w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Pierwsza wyprzedaż garażowa, która odbyła się jesienią zeszłego roku, zakończyła się wielkim sukcesem. Przybyło wielu kupujących, którzy byli niezwykle hojni. Wystawiany sprzęt był bardzo różnorodny i doprawdy czasami zaskakujące było, jak dziwne rzeczy ludzie kupowali, ale skoro znaleźli się nowi właściciele dla tych przedmiotów, to znaczy, że cel wyprzedaży został osiągnięty – mówi Marlena Pachla z Klimkówki, pomysłodawczyni i organizatorka.

Wszystkie pieniądze z wyprzedaży zostaną przekazane na leczenie małej Antosi. Sześciolatka od urodzenia oddycha dzięki rurce tracheostomijnej, ale przez nią nie może mówić. Nadzieją dla rodziny jest operacja w szwajcarskiej klinice, która została wyceniona na 600 tys. złotych.

Wierzymy, że dołączy do nas wiele osób, które popierają takie inicjatywy – mówi druga z organizatorek Dorota Czopyk z Kwiatonia.

Wyprzedaż Garażowa odbędzie się w niedzielę 24 marca o godzinie 11 w Zagrodzie Maziarskiej w Łosiu.

Jest jeszcze kilka miejsc dla osób sprzedających. Aby takie miejsce zarezerwować należy napisać maila na adres: [email protected] lub zadzwonić na numer: 730 410 604.

Barbara Ćmiech

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AA
AA 14.03.2019, 17:29
Kolekcjonowanie jest w cenie

Pozostałe