Jan Orkisz - Europa. Jesteś u siebie
Jan Orkisz - Europa. Jesteś u siebie
Jan Orkisz - Europa. Jesteś u siebie

Dzielnicowi. Sprawdźcie, jak wyglądają i jak się szybko z nimi skontaktować [cz. 2]

  • 14.03.2019, 12:39 (aktualizacja 14.03.2019 21:19)
  • Barbara Ćmiech
Podziel się:
Oceń:
Dzielnicowi. Sprawdźcie, jak wyglądają i jak się szybko z nimi skontaktować [cz. 2]
Tym razem wiejscy rewirowi opowiedzieli nam o problemach, z którymi spotykają się we wsiach Gorlickiego. Niestety nie tylko w mieście przyczyną większości z nich jest alkohol…

sierż. sztab. Piotr Wojnarowicz
Rejon działania: gmina Gorlice, miejscowości: Kwiatonowice, Zagórzany, Stróżówka.
Szczególne zagrożenia: Rejon szkoły podstawowej oraz sklepu Delikatesy Centrum w Stróżówce, gdzie według mieszkańców w godzinach wieczornych dochodzi do spożywania alkoholu, zaśmiecania, nieobyczajnych wybryków, jak również zakłócania ciszy nocnej przez młodzież.
Kontakt: 18 354 83 79, 608 541 536, [email protected]

 

 

 

sierż. sztab. Grzegorz Szymański
Rejon działania: gmina Gorlice, miejscowości: Szymbark, Bystra, Ropica Polska, Bielanka.
Szczególne zagrożenia: Rejon Szkoły Podstawowej w Szymbarku, gdzie według mieszkańców oraz nauczycieli szkoły, rano i po południu, kierujący samochodami nie stosują się do znaku zakazu B-36 oraz parkują w rejonie skrzyżowania z drogą krajową nr 28, czym utrudniają przemieszczanie się innych użytkowników drogi.
Kontakt: 18 354 83 79, 608 541 655, [email protected]

 

 

 

asp. Tomasz Toczek
Rejon działania: gmina Gorlice, miejscowości: Kobylanka, Dominikowie, Klęczany.
Szczególne zagrożenia:  Miejscowość Kobylanka, gdzie od kilku lat notorycznie dochodzi do wypalania traw na terenach nieużytków rolnych. Do zdarzeń dochodzi w okresie wiosennym, zazwyczaj w godzinach wieczorowo-nocnych.
Kontakt: 18 354 83 73, 608 541 795, [email protected]

 

 

 

 

asp. Jacek Ignar
Rejon działania: gmina Sękowa, miejscowości: Sękowa, Siary, Owczary, Ropica Górna, Małastów, Męcina Mała, Męcina Wielka, Wapienne, Bodaki, Bartne, Krzywa, Wołowiec, Radocyna, Nieznajowa, Czarne, Długie.
Szczególne zagrożenia: Tereny leśne w miejscowościach: Małastów, Męcina Wielka, Wapienne oraz Bodaki i Bartne, gdzie według zgłoszeń mieszkańców o różnych porach dnia dochodzi do kłusownictwa, poprzez nielegalne odstrzały, jak również ustawianie sideł i wnyków stwarzających zagrożenie dla mieszkańców tych miejscowości oraz osób tam wypoczywających.
Kontakt: 18 354 83 69, 608 541 901, [email protected]

 

asp. Mariusz Karp
Rejon działania: gmina Ropa, miejscowości: Ropa, Łosie, Klimkówka.
Szczególne zagrożenia: Rejon Szkoły Podstawowej nr 1 w Ropie, gdzie w godzinach popołudniowych dochodzi do demoralizacji nieletnich i dopuszczania się czynów karalnych przez młodzież w szczególności związanych z cyberprzemocą (rozpowszechnianiem niebezpiecznych treści) oraz niszczeniem mienia.
Kontakt: 18 354 83 78, 608 541 205, [email protected]

 

 

 

asp. Konrad Pater
Rejon działania: gmina Moszczenica, miejscowości: Moszczenica, Staszkówka.
Szczególne zagrożenia: Miejscowość Moszczenica rejon posesji nr 43 przy ul. Leśnej i tzw.
„Księżego Lasu”, gdzie według zgłoszeń mieszkańców w godzinach wieczorowo-nocnych młodzież przyjeżdża samochodami, spożywa alkohol, zaśmieca miejsca publiczne oraz dopuszcza się dewastacji usytuowanej nieopodal altany rekreacyjnej.
Kontakt: 18 354 83 72, 608 542 802, [email protected]

 

 

 

Bądź na bieżąco

Wszystkie zamiany dzielnicowych są na bieżąco wprowadzane do aplikacji „Moja Komenda”, która umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi więc mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego – mówi aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

W przyszłym tygodniu opublikujemy kolejne zdjęcia dzielnicowych i kontakty do nich.

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pelagia
Pelagia 18.03.2019, 14:16
Gdzie jest dzielnicowy na osiedle Hallera. Pod blokami 22 i 20 jak było bandyctwo tak nadal jest. Wyglada na to, ze Policja sobie nie radzi.
wojtaszek
wojtaszek 14.03.2019, 16:04
ooo wreszcie pan wojnarowicz odszedł z uścia gorlickiego papaaaaaa!!

Pozostałe