Jan Orkisz - Europa. Jesteś u siebie
Jan Orkisz - Europa. Jesteś u siebie
Jan Orkisz - Europa. Jesteś u siebie

Koronka na galerii rozbłysnęła światłem. Jak Wam się podoba?

  • 14.03.2019, 20:35 (aktualizacja 15.03.2019 07:16)
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Koronka bobowska na budynku galerii w Gorlicach
loadingŁaduję odtwarzacz...
Galeria Gorlicka coraz bardziej przypomina tą znaną tylko z projektów i wizualizacji, jakie mogliśmy oglądać już kilka lat temu.

Dziś zyskała nowe oblicze. Zobaczcie jak motyw koronki bobowskiej podświetlonej ledami prezentuje się nocą.

Otwórz player w przeglądarce - kliknij w link

 

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (5)


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sisi
Sisi 19.03.2019, 19:38
Bezsens....a koronki to mi nie przypomina😉
kot
kot 18.03.2019, 13:58
kiedy będzie otwierana galeria?
zonk
zonk 17.03.2019, 12:22
A Kiedy wymiana chodnika bo tam idzie nogę skręcić.
Asia
Asia 17.03.2019, 08:46
Będzie również Media Expert :)
Sara
Sara 16.03.2019, 17:00
Ma być na pewno Hebe, Martes Sport, Jubiler, CCC a co więcej to nie wiem :)
Paco
Paco 16.03.2019, 06:55
Ludzie zawsze beda narzekać a ci co narzekają to pierwsi beda tam chodzić tak samo bylo jak budowali kaufland tez nazekali a teraz zobaczcie ile ludzi chodzi
rowerzysta
rowerzysta 16.03.2019, 20:43
Tu chce się przykryć bezsens budowy w środku miasta tego typu placówki świecidełkami na fasadzie. Przykryć problem komunikacji koronką, i .....niech się ludziska cieszą.
DziczkuPL
DziczkuPL 19.03.2019, 23:39
Komunikacja aż tak tragiczna nie jest jeszcze, ale wjazd i wyjazd z tej Galerii będzie koszmarem... Niech już Światła robią koło cafe villa bo korek będzie nie samowity tam a stłuczek ehh
jaromir
jaromir 15.03.2019, 23:28
dziś się nie świeciło.... :(
Marquez
Marquez 15.03.2019, 21:29
A dziś koronka bez światła. Awaria czy koniec testów @?
Lachim
Lachim 15.03.2019, 17:54
Poza tym ze jest tam prad to cos jeszcze?
zinteresowany
zinteresowany 15.03.2019, 14:55
Ktoś wie jakie będą tam sklepy?
gg-37-69-159.
gg-37-69-159. 15.03.2019, 14:28
Pani Poseł Barbara B...uś Powinna już pakować manatki na Europosła.
Swój
Swój 15.03.2019, 15:08
Pani poseł napewno będzie ją otwierać. Kto wie może biuro poselskie tam otworzy
Okocim
Okocim 15.03.2019, 13:33
A kiedy przeniosą Urząd Miejski bo podobno ma być w Sezamie??
Okocim
Okocim 15.03.2019, 13:33
A kiedy przeniosą Urząd Miejski bo podobno ma być w Sezamie??
Rynek 15
Rynek 15 15.03.2019, 11:31
czekam na pierwszą blokadę osiedla Krasińskiego i wyjazdu z pod Szklarczykówki , powinni zrobić dodatkowy wyjazd na obwodnicę ulicą Rzeżniczą
Paker
Paker 15.03.2019, 10:19
Dokładnie dopiero teraz będą korki że ho ho, współczuję ul krasińskiego i ogrodowej
DZiczkupl
DZiczkupl 19.03.2019, 23:42
jak tylko zaczęli robić koło galerii to od razu mówiłem że będzie korek wypadki -stłuczki itd. itp.
JanekSobieski
JanekSobieski 15.03.2019, 06:59
Pomysl i wykonanie super! Tylko taka galeria powinna stac w Bobowej! Nie mozna wymyslic cos bardziej nawiazujacego do naszego miasta?
minIX
minIX 18.03.2019, 16:15
Projekt jest OK! :)
MrRed
MrRed 17.03.2019, 13:38
projekt był zatwierdzony DAWNO temu. fajnie, ze sie trzymali projektu. inwestycja prywatna, więc nie mamy tu nic do powiedzenia
wera
wera 14.03.2019, 22:26
nie wygląda, jakby otwarcie miało być 1 kwietnia
Bio
Bio 15.03.2019, 13:26
13 kwietnia otwierają
Kasia
Kasia 14.03.2019, 21:47
Piękna. Jeszcze nie widziałam na żywo.
Rynek
Rynek 14.03.2019, 21:13
Mieszkańcy najbardziej cieszą się z przyszłej blokady ulicy wjazdowej koło Szklarczykówki i Legionów. To miodzio załatwił taki jeden,,, przy aprobacie radnych rady miasta.
yogi
yogi 14.03.2019, 21:16
Boże, jak dobrze, że nie mieszkam przy tej ulicy. Galeria będzie ładna ale koszmar komunikacyjny jeszcze większy...

Pozostałe