MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach

Dzielnicowi. Sprawdźcie, jak wyglądają i jak się szybko z nimi skontaktować [cz. 4]

  • 29.03.2019, 10:53 (aktualizacja 29.03.2019, 11:48)
  • Barbara Ćmiech
Podziel się:
Oceń:
Dzielnicowi. Sprawdźcie, jak wyglądają i jak się szybko z nimi skontaktować [cz. 4]
To już ostatni rewirowi z Gorlickiego, którzy opowiedzieli nam o problemach w poszczególnych rejonach powiatu.

mł. asp. Ewa Bożek
Rejon działania: miasto Bobowa, miejscowości: Bobowa.
Szczególne zagrożenia: Spożywanie alkoholu w okolicach internatu Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej, przy ul. Węgierskiej 28 oraz popełnianie przez osoby nietrzeźwe nieobyczajnych wybryków i zaśmiecania tego rejonu.
Kontakt: 18 351 40 07, 608 543 019, [email protected]

 

 

 

 

asp. Krzysztof Mirek
Rejon działania: gmina Bobowa, miejscowości: Wilczyska, Stróżna, Jankowa, Brzana, Siedliska, Sędziszowa.
Szczególne zagrożenia: Rejon posesji nr 259 w miejscowości Siedliska, gdzie znajduje się budynek Szkoły Podstawowej wraz z kompleksem boisk sportowych i placów zabaw – jak wynika z informacji uzyskanych od mieszkańców oraz dyrekcji szkoły, w godzinach wieczorowo-nocnych, w szczególności od piątku do niedzieli, dochodzi do grupowania się młodzieży i nieletnich, spożywających alkohol oraz palących papierosy i zaśmiecających teren przyległy do budynków szkoły. Dochodzi tam również do sytuacji, w których młodzież będąca pod wpływem alkoholu uszkadza znajdujące się mienie oraz dopuszcza się innych wykroczeń porządkowych.
Kontakt: 18 351 40 07, 608 543 536, [email protected]

asp. sztab. Wojciech Karp
Rejon działania: gmina Łużna, miejscowości: Łużna i Biesna.
Szczególne zagrożenia:  Rejon przystanku autobusowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łużnej, gdzie według mieszkańców kierujący pojazdami nie stosują się do znaków drogowych, P-17 „linia przystankowa” oraz D-15 „przystanek autobusowy” i parkują pojazdy na zatoczce autobusowej oraz chodniku dla pieszych, nie stosując się do wymienionych znaków drogowych, zmuszają osoby piesze, a w szczególności uczniów, do poruszania się po jezdni oraz oczekiwania na autobus na jezdni, w wyniku czego osoby te, jako „niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” narażone są na zagrożenia związane z wypadkami drogowymi. Zagrożenie występuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.
Kontakt: 18 351 40 07, 608 543 603, [email protected]

asp. Robert Gruszka
Rejon działania: gmina Łużna, miejscowości: Szalowa, Bieśnik, Wola Łużańska, Mszanka.
Szczególne zagrożenia: Rejon sklepu „Lewiatan” w Szalowej, gdzie według relacji mieszkańców, młodzież szkolna grupuje się w godzinach od 18 do 23. W tym czasie osoby tam przebywające palą papierosy, spożywają alkohol, jedzą różne artykuły spożywcze, a następnie zaśmiecają pobliski rejon, wyrzucając butelki, niedopałki papierosów i inne opakowania. Rozmawiając ze sobą, używają wulgaryzmów, co niepokoi i bulwersuje przypadkowe osoby przechodzące w pobliżu.
Kontakt: 18 351 40 07, 608 543 832, [email protected]

 

asp. sztab. Bogusław Król
Rejon działania: gmina Uście Gorlickie, miejscowości: Uście Gorlickie, Kwiatoń, Czarna, Smerekowiec, Skwirtne, Regietów, Gładyszów, Zdynia, Konieczna, Nowica, Kunkowa.
Szczególne zagrożenia: Miejscowości Uście Gorlickie, Kwiatoń, Smerekowiec, gdzie według mieszkańców tych miejscowości kierujący ciągnikami rolniczymi, pracujący na terenach leśnych, podczas poruszania się pojazdami po drogach publicznych, nie posiadają oświetlenia przyczep specjalne służących do przewozu drewna, czym stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Nasilenie zagrożenia występuje w godzinach porannych oraz popołudniowych.
Kontakt: 18 351 60 07, 608 001 724, [email protected]

 

mł. asp. Krzysztof Grzeszczuk
Rejon działania: gmina Uście Gorlickie, miejscowości: Hańczowa, Wysowa, Blechnarka, Ropki, Stawisza, Śnietnica, Brunary, Banica, Izby.
Szczególne zagrożenia: Rejon szkoły podstawowej w Śnietnicy, remizy OSP, placu zabaw oraz pobliskiej wiaty grillowej, gdzie według mieszkańców gromadząca się młodzież dopuszcza się zachowań negatywnych. W tym rejonie dochodzi do spożywania alkoholu, zaśmiecania oraz zakłócania porządku publicznego przez gromadzące się osoby.
Kontakt: 18 351 60 07, 608 001 730, [email protected]

 

 

Bądź na bieżąco

Wszystkie zamiany dzielnicowych są na bieżąco wprowadzane do aplikacji „Moja Komenda”, która umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi więc mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego – mówi aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

 

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bogumił
bogumił 02.04.2019, 08:31
dzielnicowy Karp i Gruszka mają tylko jedno biurko i jeden komputer
ale bieda w policji gorlickiej
ale może mają swoje mundury czy też się przebierają na zmianę

Pozostałe