Magda Lempart w Gorlicach

  • 05.04.2019, 10:05 (aktualizacja 05.04.2019, 20:43)
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Magda Lempart w Gorlicach fot. https://www.facebook.com/events/845806605773185
Liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, aktywistka, prawniczka, uczestniczka i organizatorka demonstracji antyrządowych, działaczka na rzecz równouprawnienia i praw kobiet, nieustraszona wojowniczka.

Spotkanie odbędzie się jutro (6 kwietnia) w Klubie Osiedlowym Jubilat, w Gorlicach przy ulicy Kopernika 10. Początek spotkania o godz. 16.

Link do wydarzenia na Facebooku TUTAJ

 

źródło: https://www.facebook.com/events/845806605773185

Barbara Ćmiech

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ona
ona 06.04.2019, 17:58
Prawnik Psycholog lub lekarz innych nie ma.
Aligator
Aligator 06.04.2019, 05:42
Smieszne , ubzdura sobie ze nie jest rowno uprawniona i wstyd przynosi ziemi gorlickiej .
adam1
adam1 05.04.2019, 23:53
Feministki chcą "równouprawnienia" czyli walczą o to, aby kobiety pracowały w kopalni, hucie, jeździły traktorem, budowały drogi, mosty itp. Moim zdaniem nie powinno być równouprawnienia, a kobiety powinny mieć szczególne prawa
Lachim
Lachim 05.04.2019, 21:16
A kto to?
~~~~ja
~~~~ja 05.04.2019, 18:40
Cała Polska się wstydzi za Gorlice.
Prawdziwy dzemtelmen
Prawdziwy dzemtelmen 05.04.2019, 17:04
A to kobiety jeszcze nie są równouprawnione w naszym mlekiem płynącym pięknym kraju ?
Mika
Mika 05.04.2019, 17:08
Bywa, że nie..
kod
kod 05.04.2019, 12:57
Mogę się założyć ,że na spotkaniu będzie można zobaczyć gorlicką śmietankę kodu i obywateli RP . Ci sami co protestowali przed sądami itd... Kabaret
27:1
27:1 05.04.2019, 16:45
nie będzie za to nikogo z tzw lepszego sortu obywateli, obrońców krzyża i religii smoleńskiej. To dopiero KABARET
kod
kod 06.04.2019, 09:50
Tu nie chodzi o lepszy czy gorszy sort .Ciągle plujecie na katolików ,szydzicie z Krzyża,naszej wiary .Każdy kto myśli inaczej lub popiera PIS to ciemniak itd.
Gdzie jest Bóg
Gdzie jest Bóg 06.04.2019, 19:10
Religia powinna zostać w kościele! To wy katolicy sami ją niszczycie wspólnie z duchownymi, biznesmenem z Torunia i obecnym rządem. To jakaś farsa nie religia
Adam
Adam 06.04.2019, 16:15
No bo to tak jest z ogółu. Ja jestem katolikiem, wierzącym, wychowuje dzieci w wierze katolickiej. Chodzę do kościoła z nimi i słucham często politycznych dyrdymałów księży, ale jestem zdeklarowanym przeciwnikiem PiS i zwolennikiem wszelkiej opozycji, która zwalcza to dziadostwo jakim jest sekta PiSkATol. Oprócz tego, że się zna swoją wiarę, religię i ma poglądy polityczne trzeba mieć też honor i rozum. Wiekowość wyborców PiS nie ma honoru i rozumu skoro za pieniądze które sami wpłacamy do wspólnego budżetu dali się przekupić
Katolik
Katolik 07.04.2019, 17:35
Czy zrezygnowałeś z pobierania 500+.
BUL
BUL 05.04.2019, 20:06
Będę

Pozostałe