Gorlice. Zderzenie trzech pojazdów.

  • 09.04.2019, 16:26 (aktualizacja 09.04.2019, 17:17)
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Gorlice. Zderzenie trzech pojazdów.
Około godziny 16:20 służby ratunkowe zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Krzewickiego i Reymonta w Gorlicach.

Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów osobowych, dwóch volkswagenów i opla.

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, policja oraz straż pożarna z JRG Gorlice.

Wszyscy podróżujący opuścili samochody o własnych siłach.

Oficjalne przyczyny tego zdarzenia będą znane po ustaleniach mundurowych. Z relacji świadków wynika, że kierujący volkswagena wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu opla. Ten chcąc uniknąć zderzenia skręcił gwałtownie w prawo. Niestety do zderzenia jednak doszło, dodatkowo opel wjechał w ogrodzenie jednej z przyległych posesji.

Nieznacznie ucierpiał również drugi volkswagen, który zatrzymał się po przeciwległej stronie skrzyżowania i został otarty przez opla.

Na całe szczęście nikt z podróżujących nie został poważnie ranny. Pasażer opla, który uderzył głową w szybę, został opatrzony na miejscu w karetce.


Miejsce zdarzenia, otwórz mapę w przeglądarce LINK
 

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (9)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Yes
Yes 10.04.2019, 17:27
Przechodzę codziennie tą drogą i widzę jak jeżdżą ,regularnie wyjeżdżają z drogi podporządkowanej,nie patrzą na znaki.Tutaj zamontowana kamera pokazała by ile jest wykroczeń w tygodniu.
Olo
Olo 09.04.2019, 18:57
Ktoś się nie zna na znakach drogowych, ale nikt nie pobije Pana, który dziś postanowił na Zawodziu, jadąc obwodnicą, obok Lidla nawrócić przy betonach które rozdzielaja pasy ruchu żeby skrócić sobie drogę do sklepu czy stacji paliw. Brawa dla tego pana za głupotę. Szkoda, że nie mam kamerki samochodowej.
j
j 10.04.2019, 08:34
nic nowego tak jest na codzien

Pozostałe