Ilu kierujących z promilami może przewieźć jeden i ten sam opel?

  • 17.04.2019, 12:33
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Ilu kierujących z promilami może przewieźć jeden i ten sam opel? fot. ilustracyjne
Wczoraj (16 kwietnia) o godzinie 19.40 przypadkowy kierowca poinformował policję, że w rowie, przy jednej z dróg w Łużnej, leży pojazd osobowy. Patrol mundurowych, który przyjechał na miejsce zastał pojazd bez kierowcy. Policjanci bardzo szybko ustalili personalia kierującego i do niego dotarli.

Okazało się, że mieszkaniec Łużnej nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdu, a auto które prowadził nie zostało dopuszczone do ruchu. Ponadto badanie trzeźwości wykazało blisko 3 promile w wydychanym powietrzu. Policjanci ustalili, że wylądował w rowie, ponieważ stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, gdzie po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i zostaną mu postawione zarzuty - informuje rzecznik gorlickiej policji, asp. sztab. Grzegorz Szczepanek.

Pikanterii w tej sprawie dodaje fakt, że opel, który uczestniczył w tym zdarzeniu to ten sam pojazd, który brał udział już w innych zdarzeniach tego typu (pisaliśmy o tym w osobnym artykule - LINK)

Tomasz Stasiowski

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oa
Oa 17.04.2019, 21:09
Moze to alkomat jest winny zawsze okolo 3 promile 😂😂😂😂
Mariola
Mariola 17.04.2019, 13:06
A to ciężko auto zabrać na parking policyjny?
Lolo
Lolo 17.04.2019, 12:45
PANIE TO TO AUTO TAK ROBI! WCHODZISZ TRZEŹWY, WYCHODZISZ A TU 3 PROMILE. Klątwa Opla

Pozostałe