Dorzuć gadżet! Na Dzień Dziecka wesprzyjmy podstawówkę w Ropie, która zbiera kasę na pracownię multimedialną.

  • 13.05.2019, 12:38
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Dorzuć gadżet! Na Dzień Dziecka wesprzyjmy podstawówkę w Ropie, która zbiera kasę na pracownię multimedialną. Foto: ilustracyjne/pixabay.com
Rodzice oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ropie potrzebują naszej pomocy w przekształceniu niewielkiej biblioteki w pracownię multimedialną z prawdziwego zdarzenia. W dodatku nie chodzi tu o grubą kasę, ale o przekazanie gadżetów czy rzeczy, które mogą być nagrodami w loterii fantowej.

Jesteśmy niewielką szkołą, która jak każda niejednokrotnie zmaga się z problemami finansowymi. Rodzice naszych uczniów chcąc wesprzeć wyposażenie pracowni multimedialnej w naszej bibliotece, zdecydowali się na zorganizowanie zabawy fantowej, z której dochód zostanie przeznaczony na ten cel – mówi Jolanta Grzegorzek, dyrektor szkoły.

Loteria zostanie przeprowadzona 1 czerwca na stadionie sportowym w Ropie.

W zamian za okazaną pomoc szkoła proponuje zamieszczenie reklam firm, które zdecydują się wesprzeć loterię, na ogrodzeniu podstawówki, certyfikat z podziękowaniem, wpis na stronie internetowej szkoły i podziękowanie wygłoszone na spotkaniu.

Rozumiemy, że nie jesteśmy jedynymi, którzy zwracają się do Państwa o wsparcie i pomoc. Nie liczymy jednak na duże dary, mogą to być  drobne rzeczy. Każda pomoc będzie dla nas cenna – podkreśla pani dyrektor.

Kontakt do szkoły: 18 353 41 93, 18 35341 54

Barbara Ćmiech

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tusia
Tusia 21.05.2019, 14:15
Pomóżmy!

Pozostałe