×
Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP
Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP
Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP

Bogusław Linda zaprasza na Majówkę w Regietowie!

  • 20.05.2019, 08:02
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Wywiad z Bogusławem Lindą i innymi uczestnikami obozu WSF
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już w najbliższy weekend (25-26 maja) w Stadninie Koni Huculskich „Gładyszów” odbędzie się 18 Majówka w Regietowie. Podczas nagrywania zapowiedzi imprezy zupełnie przez przypadek spotkaliśmy Bogusława Lindę, Tomasza Biernawskiego i Bogdana Czarnika.

Majówka w Regietowie to impreza o charakterze rekreacyjno-hodowlanym, w czasie której odbywają się kwalifikacje do III Mistrzostw Polski Koni Rasy Huculskiej.

Jak zapewnił nas dyrektor stadniny – Stanisław Ciuba – pogoda na regietowską majówkę już została zamówiona, a ma na to sprawdzony sposób, który sprawdza się od lat. Mowa tu o mszy, którą zamawia nie u jednego księdza, ale u trzech, w dodatku różnych wyznań.

W tym roku impreza obchodzi swoją „osiemnastkę”, dlatego na gości będzie czekało mnóstwo atrakcji, między innymi zawody konne, tak zwana ścieżka huculska, zawody zaprzęgowe, konkurs skoków przez przeszkody oraz liczne pokazy. Odbędą się również występy artystyczne lokalnych zespołów folklorystycznych, wokalno-instrumentalnych oraz dziecięcych, a także konkurs – rzut podkową do celu – zarówno dla dzieci, jak i w wersji dla dorosłych.

Tradycyjnie będzie można przejechać się bryczką po okolicy oraz zrobić „kółeczko” w siodle. Nie zabraknie również ludowych twórców, którzy do Regietowa przyjadą ze swoim rękodziełem.

Więcej informacji o imprezie TUTAJ.

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lee child
Lee child 21.06.2019, 07:49
Rety gwałtu!
Tusia
Tusia 21.05.2019, 14:15
Spotkać Pana Linde - moje małe marzenie z czasów młodości
diXI
diXI 21.05.2019, 12:33
O proszę! Czyli można wypatrywać gwiazd :)
Berni
Berni 21.05.2019, 09:14
Jestem co rok, będę i teraz !

Pozostałe