Mamy dla Was dobre wieści – Antosia jest już po operacji!

  • 23.08.2019, 08:23
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Mamy dla Was dobre wieści – Antosia jest już po operacji!
Antosia Kluk od niedzieli (18 sierpnia) jest w szpitalu w Lozannie, a w środę (21 sierpnia) przeszła skomplikowaną operację rekonstrukcji krtani.

Obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii i jest utrzymywana w śpiączce farmakologicznej, taki stan może potrwać od 7 do 10 dni. Kolejne trzy tygodnie dziewczynka spędzi na oddziale chirurgii dziecięcej, gdzie lekarze będą doprowadzać jej stan do możliwości powrotu do domu.

Niestety nadal ma rurkę tracheostomijną, gdyż stan jej krtani nie pozwolił na jednoetapową operację i udrożnienie jej podczas jednego pobytu w szpitalu.

Operacja przebiegła według planu. Lekarz jest pełen optymizmu co do dalszej kuracji – pisze pani Basia Kluk, mama Antosi.

Kolejny etap przewiduje powrót do szpitala po trzech miesiącach, endoskopię i usunięcie rurki tracheostomijnej, oczywiście, jeżeli krtań będzie zdrowa.

Nie pozostaje nam nic innego jak wierzyć w wiedzę i doświadczenie lekarzy i w to, że czuwający nad nami Stwórca nie pozwoli zmarnować tak wielkiego trudu. Tym samym mamy nadzieję, że finał będzie udany, potrzeba tylko trochę cierpliwości i czasu – dodaje pani Basia.

Barbara Ćmiech

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Alina
Alina 25.08.2019, 21:54
Trzymaj się też zdrowo mamo Antosi!
Joanna
Joanna 24.08.2019, 06:55
Trzymaj się Antosia zdrówka
Wiola
Wiola 23.08.2019, 15:18
Super trzymaj sie Antosiu.😘
Aga
Aga 23.08.2019, 08:48
Trzymamy mocno kciuki Antosiu! Będzie dobrze, najlepiej! :*

Pozostałe