Czy połączenia kolejowe są potrzebne?

  • 07.11.2019, 06:39
  • Źródło: gorlice.pl

Podziel się:

Oceń:

Czy połączenia kolejowe są potrzebne?
Jeśli chcesz mieć wpływ na przywrócenie regularnych połączeń kolejowych z najważniejszymi miastami regionu, zajrzyj na naszego artykułu i wypełnij ankietę.

Dzięki aktywności portalu kochamkolej.pl publikujemy ankietę, która ma na celu pozyskanie cennych informacji w sprawie zainteresowania przewozami kolejowymi w powiecie gorlickim.

Informacje posłużą Urzędowi Marszałkowskiemu do dalszych celów reaktywacyjnych połączeń w naszym regionie. Jest ona całkowicie anonimowa. Znajdziecie Państwo w niej pytania odnośnie połączeń w kierunku: Jasła, Rzeszowa, Nowego Sącza oraz Krakowa, godzin odjazdu, które Państwa interesują a także częstotliwości kursowania.

Dziękujemy za odpowiedzi i zapraszamy do wypełnienia ankiety -> ANKIETA

Źródło: gorlice.pl

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Prawnik
Prawnik 10.11.2019, 19:23
Czy Ludzie tego nie widzą, co się dzieje w Gorlicach? I cała gospodarka kwitnie, bo są dobre czasy na wyjazdy z tego miasteczka i tak kwitnie aż w końcu kitnie i chyba to jest normalne że należy się ustatkować by w Gorlicach nie głodować i by nie biedować za 500+.
Urzędnik
Urzędnik 10.11.2019, 18:56
W Gorlicach zostali Uczniowie, Urzędnicy i Osoby na utrzymaniu ZUS lub MOPS. A gdzie pojedzie ta grupa ludzi która utrzymuje się z MOPS? skoro 500+ starcza na alkohol i myśli że mają majątek a jak by odebrali te 500+ to w Krakowie by zarabiali 5000+ bo by ich sytuacja zmusiła. A co do osób utrzymujących się ZUS to nie zazdrośćmy komuś choroby i codziennego wiecznego cierpienia. A co do Urzędników to niech nie robią układów i niech nie udają cwaniaków bo w każdej chwili mogą być na utrzymaniu ZUS lub bezrobotni. A co do Uczniów to właśnie dla nich droga jest otwarta, by zasilali wielkie Miasta i tam żyli jak Bóg przykazuje a PIS popiera.
Lekarz
Lekarz 08.11.2019, 20:35
Do pory całkowitego zlikwidowania pociągów PKP. To mi się Pociągi kojarzyły zawsze z wyjazdami studentów, którzy potem już nie wracali do Gorlic i możliwe że historia lubi się powtarzać i PIS dał ostatnią szanse Gorliczanom na opuszczenie Gorlic za lepszą przyszłością a nie za biedowaniem i harowaniem dożywotnio w Gorlicach.

Pozostałe