Zrobili to! Wyjazd z jaskini lwa z tarczą!

To był mecz na szczycie I ligi małopolskiej siatkówki mężczyzn.

Autor: fot. ilustracyjne / własne

GSKS Laskowa - GKPS Gorlice 1:3 (25:23, 20:25, 23:25, 14:25)

Tylko w pierwszym secie gospodarze byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę z gorlickimi siatkarzami. W kolejnych górą byli podopieczni Krzysztofa Kozłowskiego, wygrywając do 20, 23 i 14.

Gorliczanie zdobywając kolejne 3 punkty, powrócili na pierwsze miejsce rozgrywek.

8.01.2020

LKS Bobowa - GKPS Gorlice 3:2 (23:25,25:15,26:28,25:20,15:12)

Derby powiatu dla drużyny z Bobowej, która pokonała po zaciętym meczu gorlicki zespół w stosunku 3:2, w setach do -23,15,-26,20 i 12.