Z notatnika policjanta. Trzy kolizje po „220” i kolejny samochód z „przekręconym” licznikiem.

  • 14.01.2020, 10:45
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Z notatnika policjanta. Trzy kolizje po „220” i kolejny samochód z „przekręconym” licznikiem. Foto: ilustracyjne/policja.pl
Wczorajsze (13 stycznia) popołudnie zakończyło się trzema kolizjami na drogach Gorlic. Wieczorem mundurowi zatrzymali również samochód, którego stan licznika nie zgadzał się z tym w CEPiK.

Kilka minut przed godz. 12 na ulicy Rydarowskiej kierowca suzuki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej skodą. Doszło do zderzenia pojazdów. Sprawca został ukarany 220 zł mandatem i sześcioma punktami karnymi.

Dwie godziny później na ulicy Legionów kierująca volkswagenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy audi, doprowadzając do stłuczki samochodów. Sprawczyni będzie musiała zapłacić 220 zł mandat, a na jej konto wpłynęły punkty karne.

Natomiast o godz. 16.45 na ulicy Stróżowskiej kierująca audi nie zachowała bezpiecznego odstępu od poprzedzającego ją nissana i najechała na jego tył. Również została ukarana 220 zł mandatem i sześcioma punktami karnymi.

Dzień zakończył się kontrolą kierowcy mitsubishi w Łużnej. Drogomierz w jego samochodzie wskazywał 12 tysięcy kilometrów mniej, niż pokazywał ostatni zapis w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. Właściciel pojazdu będzie musiał się wytłumaczyć z tej różnicy.

Źródło info: KPP w Gorlicach

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe