Szóstka najlepsza! Brawo za kreatywność.

  • 21.01.2020, 16:39
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Szóstka najlepsza! Brawo za kreatywność.
Na przełomie grudnia i stycznia w facebookowym głosowaniu, mieszkańcy i sympatycy miasta mieli możliwość oddania głosu na swojego faworyta w konkursie na najpiękniej przystrojone drzewko na gorlickim Rynku.

Dziś, Burmistrz Rafał Kukla wręczył nagrodę dla zwycięzcy, którym w tym roku został Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach, zdobywając najwięcej głosów internautów oraz uznanie komisji konkursowej!

Serdecznie dziękuję Dyrekcji, nauczycielom, uczniom oraz rodzicom za włączenie się w konkurs na najpiękniejsze drzewko na gorlickim Rynku. Jak co roku, niezawodnie wszystkie miejskie szkoły aktywnie włączyły się w życie naszego miasta. – mówi Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla.   

Za sprawą dekoracji nawiązujących do hasła promocyjnego Gorlice – Miasto Światła, Rynek zyskał wyjątkowy, świąteczny charakter, a aleja lipowa wzdłuż ulicy Mickiewicza przyciąga wzrok każdego przechodnia. Kolorowe drzewka były również niewątpliwą atrakcją Małopolskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, w którym uczestniczyli nie tylko gorliczanie, ale także przyjezdni z różnych zakątków Polski i świata.

W tym roku zarówno internauci, jak i komisja konkursowa w składzie: Magdalena Rak oraz Tomasz Tajak z Gorlickiego Centrum Kultury, byli jednogłośni. Laureatem konkursu został Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach. Nagrodą był głośnik bezprzewodowy ufundowany przez Urząd Miejski w Gorlicach.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim Miejskim Zespołom Szkół w Gorlicach za udział oraz zaangażowanie w życie miasta!

Wszystkie biorące udział w konkursie drzewka, można zobaczyć w naszej galerii - LINK.

źródło: gorlice.pl

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marta
Marta 22.01.2020, 09:33
Śliczne te drzewa, mocne kolory cieszyły oko, bardzo fajny pomysł
XYZ
XYZ 21.01.2020, 19:54
Mały głośniczek za pierwsze miejsce? To chyba nagroda w jakims wewnątrzszkolnym konkursie a nie miejskim? Taki głośnik powinna dostać każda szkoła za udział i wkład pracy a nie za pierwsze miejsce.
Toż to szok..
Toż to szok.. 21.01.2020, 19:15
Głośnik? Jeden? Brawo.
Ona
Ona 21.01.2020, 17:38
Tylko gdzie zniknęły wszystkie ozdoby z drzew szkoły nr 4...
BBBAAA
BBBAAA 22.01.2020, 17:54
Po dosłownie 5 dniach na gałęziach tych drzewek została 1 dekoracja - jeden zwisający sopelek. Wszystkie inne zostały zniszczone przez deszcz i poleciały z wiatrem. Trudno się autorom domyślić, że przy dzisiejszych zimach dekoracje wykonane z tektury nie mają szans na przerwanie? Mam to uwiecznione za zdjęciach. Pomijam fakt malowania ozdób tylko z jednej strony przy mozliwosci obejscia drzewka dookoła ;-)
Rodzic
Rodzic 21.01.2020, 17:35
Wszystkie drzewa wyglądały rzeczywiście pięknie. Tylko skoro dekoracje miały nawiązywać do hasła Gorlice-Miasto światła to uważam że najbliższy temu hasłu był MSZ nr.1, ponieważ na drzewach zawisły lampiony wzorowane na lampie naftowej Lukasiewicza a dekoracje ktòre wygrały w jaki sposòb odnoszą sie do Miasta Światla?
ZYZ
ZYZ 22.01.2020, 17:49
Ma pan problemy ze wzrokiem? Przeciez na drzewkach z szóstki było 44 lampy, które świeciły przez tydzien czasu. Świeciły prawdziwym światłem a nie były wydrukowane i zalaminowane - tak ciężko zauważyc na zdjęciach?
MrRed
MrRed 21.01.2020, 17:23
nie głosowałem, ale w pełni się zgadzam z werdyktem - piękne, kolorowe, bardzo kreatywne, trwałe i pokazujące ideę recyklingu. naprawdę dobra robota!

Pozostałe